Kino Svět Louny:

20. – 23. 12., 17.30 hodin
Tron Legacy (USA)
3D high-tech dobrodružství zasazené do digitálního světa, který je úplně odlišný od čehokoli, co jste již na velkém plátně viděli. Sama Flynna, 27letého rebela, pronásleduje záhadné zmizení jeho otce Kevina Flynna, muže, který byl kdysi známý jako největší světový tvůrce videoher. Když Sam objeví záhadný signál poslaný ze staré Flynnovy arkády - signál, který mohl být jenom od jeho otce - zjišťuje, že se ocitl v digitálním světě, kde byl Kevin uvězněn po 20 let. S pomocí nebojácné válečnice jménem Quorra se otec a syn vydávají na cestu, která jim může přinést život nebo smrt. Cestují po vizuálně fantastickém cybervesmíru - vesmíru, jenž stvořil sám Kevin, který se stává modernějším s vozidly, zbraněmi a krajinami, které si nikdy před tím nedokázal představit a nelítostným zloduchem, který se nezastaví před ničím, jen aby znemožnil jejich útěk.

20. 12., 20.00 hodin
Domů na Vánoce
Je Štedrý večer a několik obyvatel zasněženého norského městečka se připravuje na důležitý okamžik v roce. Milenka připravuje romantickou atmosféru pro svého ženatého milence; opuštěný manžel se převleče za Santa Clause, aby mohl strávit chvíli se svými dětmi, zatímco jiný muž upřednostní práci před společným večerem se ženou. Chlapec zamilovaný do spolužačky zalže, jen aby s ní mohl být o něco déle; milenci na útěku potřebují pomoc cizího člověka a starý manželský pár přichází o to nejcennější, co v životě měl. Láska ve všech svých aspektech a fázích je hlavním tématem šestého celovečerního filmu norského režiséra Benta Hamera.

21. – 22., 12., 20.00 hodin
Rodinka (ČR)
Nová setkání se „starými“ oblíbenými hrdiny Pavlou, Káčou, Zdeňkem, dvojčaty-raubíři (dnes jsou z nich muži v nejlepších letech) a „novými“ rodinnými příslušníky, o které se rodinka za více než třicet let od svého vzniku rozrostla. Sympatické na tomto setkání je, že dnešní Rodinka „zdědila“ originální smysl pro legraci, milou ujetost, zálibu v ztřeštěných nápadech i schopnost tolerance a že jde pořád o malou komunitu lidí, kteří se mají rádi a pro které je rodina a vzájemná soudržnost na prvním místě.

Kino Domoušice:

21. 12., 18.00 hodin
Cesta na Měsíc (Bel.)
Animovaný příběh tří malých much, které se stanou součástí prvního přistání na Měsíci. Napínavé, komediální i dojemné vesmíné dobrodružství pro všechny generace nabízí díky 3D technologii jedinečný trojrozměrný zážitek.

Kino Podbořany:

21. 12., 19.30 hodin
Scott Pilgrim proti zbytku světa
Scott Pilgrim proti zbytku světa je všechno, jen ne tradiční film. Roztomile potrhlá romantická komedie říznutá akcí, světem videoher a vizuálními i slovními fóry snad v každé vteřině pochází z dílny Edgara Wrighta. Scottu Pilgrimovi je dvaadvacet, žije na úkor svého homosexuálního spolubydlícího, hraje v garážové kapele Sex Bob–omb a stylem pásové výroby balí jednu holku za druhou. Teď ale nastal čas, aby i on poznal, jak láska bolí. Jmenuje se Ramona, má nejmodřejší vlasy na světě a Scott se do ní na první pohled, nenapravitelně a bezhlavě zamiloval. Jejich společné zářivé budoucnosti nic nebrání, tedy aspoň Scott si to myslí. Jenomže zatímco jemu se stačí zbavit aktuální přítelkyně, Ramona s sebou vleče děsivé prokletí. Ve zkratce - každý, kdo s ní chce chodit, musí nejdřív porazit sedm jejích bývalých partnerů. Bohužel nikoliv ve slovním fotbale, ale v boji na život a na smrt. Jiný by couvl, ale Scott je skutečně zamilovaný až po uši, a tak ho v příštích pár dnech čekají bizarní a potenciálně smrtonosná setkání mimo jiné se skateboardovou legendou, rockovou hvězdou inklinující k veganství, dvěma identickými dýdžeji, jejichž muzika může zabít, nebo s věčně naštvanou lesbou.

Zdroj: www.programy.sms.cz