Kino Svět Louny

22. – 30. 3., 17.30 hodin:
Sanctum (USA, Aus.), 3D
Špičkový potápěč Frank McGuire se věnuje průzkumu jeskyní Esa’ala v jižním Pacifiku již mnoho měsíců, když ho zde jednoho dne zastihne tropická bouře, při které je východ z jeskyní nečekaně zatopen vodou. Frank i jeho tým, zahrnující sedmnáctiletého syna Joshe, finančníka Carla Hurleye, jeho přítelkyni Victorii a bláznivého George, jsou nuceni ukrýt se hluboko v jeskynních dutinách a pokusit se nalézt cestu ven složitým podvodním labyrintem.

22. – 23. 2., 20.00 hodin:
Dilema (USA)
Komedie o chlapovi, který stojí na životní křižovatce a ví, že ať se vydá doprava nebo doleva, vždycky to dopadne špatně. A tak vyrazí rovně. A to je vůbec ze všeho nejhorší.

Digitální kino Žatec

22. 3., 17.30 hodin:
Sanctum

22. 3., 20.00 hodin:
Dilema

Kino Podbořany

22. 3., 19.30 hodin:
Fotři jsou lotři
Nejhorší věcí v životě Grega Jebala je jeho tchán Jack Byrnes. Na to si už za tu dobu, co žije s dcerou bývalého elitního agenta tajných služeb stačil zvyknout. Ve třetím díle Jebalovic komediální rodinné kroniky se ovšem schyluje k Velkému třesku. Greg se chce konečně stát neformální hlavou rodinného klanu, čemuž se Jack pochopitelně zuby nehty brání.U Jebalů právě zaťukala na dveře krize středního věku.

Zdroj: www.programy.sms.cz