Kino Svět Louny

25. – 30. 3., 17.30 hodin
Sanctum (USA, Aus.), 3D
Špičkový potápěč Frank McGuire se věnuje průzkumu jeskyní Esa’ala v jižním Pacifiku již mnoho měsíců, když ho zde jednoho dne zastihne tropická bouře, při které je východ z jeskyní nečekaně zatopen vodou. Frank i jeho tým, zahrnující sedmnáctiletého syna Joshe, finančníka Carla Hurleye, jeho přítelkyni Victorii a bláznivého George, jsou nuceni ukrýt se hluboko v jeskynních dutinách a pokusit se nalézt cestu ven složitým podvodním labyrintem.

25. – 27. 3., 15.00 hodin
Máma mezi Marťany, 3D
Animované dobrodružství. Vyneste odpadky, snězte brokolici - kdo potřebuje maminky? Devítiletý Milo zjistí, jak moc potřebuje svoji maminku, když ji unesou Marťané, kteří plánují, že ukradnou její „maminkovství“ pro své vlastní potomky. Film ukazuje Milovu výpravu, kterou podnikne na záchranu své maminky.

25. – 27. 3., 20.00 hodin
Odcházení (ČR)
Bývalý prezident a dramatik Václav Havel debutuje jako režisér filmovou verzí své celosvětově úspěšné hry Odcházení. Příběh filmu se odehrává ve zlomovém okamžiku života Dr. Viléma Riegera, který po dlouhá léta zastával funkci kancléře. O tu však v nedávné době přišel a ačkoliv se snaží nedat nic najevo, v podstatě se mu zhroutil svět. Musí se vystěhovat z vládní vily, která se už za ta léta stala jeho domovem. Zároveň - a hlavně - musí prožít rozklad svého okolí, svého „dvora“, a uvědomit si, jak málo ho vlastně znal.

25. – 26. 3., 22.00 hodin
Obřad (USA)
Mysteriózní thriller odhalující, že Ďáblova moc sahá i do jednoho z nejsvatějších míst na světě.

26. – 27. 3., 10.00 hodin
Gnomeo & Julie, 3D
Animovaný komediálně-dobrodružný snímek dává nejslavnějšímu příběhu lásky na světě Williama Shakespeara další rozměr.

Digitální kino Žatec

25. 3., 17.30 hodin
Všemocný (USA)
Akční thriller s Bradley Cooperem, Robertem De Nirem a Annou Friel o zrádných účincích utajované drogy, která umožňuje využívat lidskou mysl na 100 %.

25. – 26. 3., 20.00 hodin
Odcházení

26. 3., 15.00 hodin
Máma mezi Marťany

26. 3., 17.30 hodin
Autopohádky (ČR)
Celovečerní povídkový animovaný film je sestaven ze čtyř animovaných epizod a hrané části, která vše spojuje a vytváří rámec příběhu.

27. 3., 20.00 hodin
Dilema (USA)
Komedie o chlapovi, který stojí na životní křižovatce a ví, že ať se vydá doprava nebo doleva, vždycky to dopadne špatně. A tak vyrazí rovně. A to je vůbec ze všeho nejhorší.

Kino Podbořany

25. 3., 19.30 hodin
Američan
Nájemný vrah Jack je neustále v pohybu a pořád sám. Poté, co jedna jeho zakázka ve Švédsku skončí mnohem krutěji, než předpokládal, se uchýlí na italský venkov. Schovává se ve středověkém městečku a užívá si chvíle nerušené smrtí. Zároveň tam ale přijme zakázku - má sestavit zbraň pro záhadnou ženu Mathildu.

Kino Domoušice

25. 3., 18.00 hodin
Na vlásku
Animovaná hudební komedie plná efektů a dobrodružství o dívce, která má kouzelné vlasy zlaté barvy dlouhé víc než 70 stop.

Kino Peruc

26. 3., 17.30 hodin
RED (USA, Kan.)
Akční komedie práví příběh penzionovaného agenta CIA Franka Mosese, který žije poklidně a idylicky na venkově. Až do té doby, kdy se jej nové vedení CIA rozhodne zlikvidovat. V tu chvíli nastává souboj na život a na smrt mezi špičkovým, ale zestárlým agentem, a celým zbytkem CIA.

Zdroj: www.programy.sms.cz