Kino Svět Louny

1. 4. – 3. 4., 15.00 hodin
Máma mezi Marťany, 3D
Animované dobrodružství. Vyneste odpadky, snězte brokolici - kdo potřebuje maminky? Devítiletý Milo zjistí, jak moc potřebuje svoji maminku, když ji unesou Marťané, kteří plánují, že ukradnou její „maminkovství“. Film ukazuje Milovu výpravu, kterou podnikne na záchranu své maminky.

1. 4. – 3. 4., 17.30 hodin
Hop (USA)
S útěkem rebelujícího potomka z domova a vzpourou podřízených se musí v animované komedii Hop vypořádat Velikonoční zajíc, tradiční postavička, která v den jarního svátku obdarovává děti různými sladkostmi. Jeho nezbedný syn totiž vyrazí do Los Angeles, aby si tu splnil sen o kariéře v hudebním byznysu.

1. 4., 20.00 hodin
Hlavně nezávazně (USA)
„Kam se ten svět řítí?“ Tahle otázka napadne snad každého, kdo pozná ústřední pár velmi originální romantické komedie hollywoodského veterána Ivana Reitmana. Vztah těchto dvou bytostí určují jen dvě věci - příležitostný sex a složitý soubor pravidel vzájemného koexistování, který by šlo shrnout dvěma slovy - hlavně nezávazně. To znamená: Žádná romantika, žádné randění, žádné předehry, žádné mazlení, žádná žárlivost, žádné lži, žádné výčitky a žádné společné snídaně. Jen čistý sex.

1. – 2. 4., 22.00 hodin
Vem si mou duši (USA), 3D
Děj hororu se odehrává v ospalém městečku Riverton ve státě Massachusetts, kde koluje legenda o sériovém vrahovi s rozpolcenou osobností - rivertonském rozparovači. V den, kdy zemřel, přísahal, že se vrátí, aby zavraždil sedm dětí, které se v noci téhož dne narodily (říká se jim Rivertonská sedma). Patnáct let to byla jen povídačka pro děti … až do šestnáctých narozenin dětí z Rivertonské sedmy, kdy je neznámý útočník začne jednoho po druhém vyvražďovat.

2. – 3. 4., 10.00 hodin
Na vlásku (USA), 3D
Animovaná hudební komedie plná efektů a dobrodružství o dívce, která má kouzelné vlasy zlaté barvy dlouhé víc než 70 stop.

2. – 3., 20.00 hodin
Všemocný (USA)
Akční thriller s Bradley Cooperem, Robertem De Nirem a Annou Friel o zrádných účincích utajované drogy, která umožňuje využívat lidskou mysl na 100 %.

Digitální kino Žatec

1. 4., 17.30 hodin
Toy Story: Příběh hraček, 3D
Kdo si myslí, že hračky nemají vlastní život, se mýlí. Sotva dítko vyjde ze dveří, začnou se v jeho pokoji dít podivné věci. Všechny hračky si vydechnou, protože mohou být konečně samy sebou, místo aby předstíraly, že jsou pouhými neživými předměty.

1. 4., 20.00 hodin
Všemocný

2. 4., 15.00 hodin
Méďa Béda, 3D
Na filmové plátno konečně přichází všemi oblíbený zloděj piknikových košů Méďa Béďa.

2. 4., 17.30 hodin
Hop

2. 4., 20.00 hodin
Obřad (USA)
Mysteriózní thriller odhalující, že Ďáblova moc sahá i do jednoho z nejsvatějších míst na světě.

3. 4., 15.00 hodin
Megamysl (USA), 3D
Animovaná rodinná komedie se záporákem v hlavní roli potvrzuje, že lumpové umí být mnohem zábavnější než kladní hrdinové…

3. 4., 17.30 hodin
Máma mezi Marťany

3. 4., 20.00 hodin
Pouta (ČR, SR)
Thriller o temnotě a lásce, zničení a osvobození, vězení a útěku. Antonín, příslušník tajné policie v sobě má obrovský nezacílený vztek a všechno kolem – práce i rodinný život – ho ubíjí a nudí. Upne se na Kláru, pro něj nedosažitelnou dívku, neví, co od ní chce, ale chce to strašně. Není v tom láska ani jiný druh čisté vášně – pouze spalující touha po iluzi útěku z klece nudného života beze smyslu. Antonínova nesmyslná snaha získat Kláru pro sebe ho obrací i proti vlastním lidem a systému. Hrdiny příběhu sužuje touha uniknout z pasti vlastního života. Paradoxně tím ale zrazují to, co je naplňuje.

Kino Podbořany

1. 4., 19.30 hodin
Trik (Pol.)
Napínavá kriminálka s humornými prvky vypráví příběh geniálních podvodníků,kteří vymyslí mistrovský plán, jak se pomstít těm, kteří je zradili. Chytře napsaná, kvalitně obsazená a skvěle natočená evropská variace Dannyho parťáků.

Kino Peruc

2. 4., 17.30 hodin
Letopisy Narnie: Plavba jitřního poutníka (USA)
Kouzelný svět Narnie se vrací! Děti jsou opět nečekaně zavolány do Narnie, když obraz lodi na zdi Lucinčina pokoje obživne a ony se objeví uprostřed oceánu…

Obecní kino Blšany

2. 4., 17.30 hodin
Jako kočky a psi: Pomsta prohnané Kitty (USA)
Kočky a psi musí poprvé v historii spojit své síly do neobvyklé aliance, aby zachránili sebe i lidstvo.

Zdroj: www.programy.sms.cz