Kino Svět Louny

8. – 10. 4., 15.00 hodin
Rango
Neuvěřitelný příběh chameleóna.

8. 4., 17.30 hodin
Láska a jiné závislosti
V americké komedii plné citů hraje Anne Hathawayová Maggie, svůdnou volnomyšlenkářku, která se nenechá ničím spoutat, nepoloží ji ani imponující osobní výzva.

8. – 10. 4., 20.00 hodin
Jsem Číslo čtyři
Napínavý thriller o pozoruhodném mladém muži Johnovi Smithovi, který je na útěku před nemilosrdnými nepřáteli, usilujícími o jeho život. Neustále změny identity a stěhování z města do města ve společnosti svého ochránce Henriho jsou příčinou toho, že je John neustále všude nováčkem, který nemá nikde žádné kořeny.

8. – 9. 4., 20.00 hodin
Vem si mou duši
Děj hororu se odehrává v ospalém městečku Riverton ve státě Massachusetts, kde koluje legenda o sériovém vrahovi s rozpolcenou osobností - rivertonském rozparovači. V den, kdy zemřel, přísahal, že se vrátí, aby zavraždil sedm dětí, které se v noci téhož dne narodily (říká se jim Rivertonská sedma). Patnáct let to byla jen povídačka pro děti - až do šestnáctých narozenin dětí z Rivertonské sedmy.

9. – 10. 4., 10.00 hodin
Méďa Béďa, 3D
Všemi oblíbený zloděj piknikových košů Méďa Béďa prožívá nová dobrodružství.

9. – 10. 4., 17.30 hodin
Hop, 3D
S útěkem rebelujícího potomka z domova a vzpourou podřízených se musí v animované komedii Hop vypořádat Velikonoční zajíc, tradiční postavička, která v den jarního svátku obdarovává děti různými sladkostmi. Jeho nezbedný syn totiž vyrazí do Los Angeles, aby si tu splnil sen o kariéře v hudebním byznysu.

Digitální kino Žatec

8. 4., 17.30 hodin
Autopohádky
Celovečerní povídkový animovaný film je sestaven ze čtyř animovaných epizod a hrané části, která vše spojuje a vytváří rámec příběhu.

8. 4., 20.00 hodin
Láska a jiné závislosti

10. 4., 15.00 hodin
Máma mezi Marťany
Dobrodužný příběh devítiletého hocha Mila, kterému unesli mimozemšťané mámu.

10. 4., 17.30 hodin
Hop

10. 4., 20.00 hodin
Habermannův mlýn
Režisér Juraj Herz se rozhodl otevřít jednu z nejkontroverznějších kapitol českých dějin, poválečný odsun Němců, při němž se spravedlivý hněv často mísil s těmi nejnižšími pudy a spolu vytvářely nesmazatelnou krvavou stopu.

Kino Podbořany

8. 4., 19.30 hodin
Nickyho rodina
Film o tom, jak příklad jednoho člověka i po 70 letech dokáže inspirovat lidi a měnit dnešní svět.

Kino Peruc

9. 4., 15.30 hodin
Megamysl
Moc často se nestává, aby se hlavním hrdinou rodinného filmu stal padouch.

9. 4., 17.30 hodin
Tajemství mumie
Píše se rok 1912 a mladá šarmantní reportérka Adèle Blanc-Sec je ochotna učinit vše, aby dosáhla svých cílů. Neohroženě se vrhá do boje s podvodníky, šílenými vědci, ale i zkorumpovanými politiky. Ve chvíli, kdy Paříž ohrožuje 136 milionů let starý ptakoještěr, je to právě ona, kdo přispěchá městu světel a jeho obyvatelům na pomoc.

Kino Lubenec

9. 4., 17.00 hodin
Jako kočky a psi: Pomsta prohnané Kitty
Kočky a psi musí poprvé v historii spojit své síly do neobvyklé aliance, aby zachránili sebe i lidstvo.

9. 4., 20.00 hodin
Fotři jsou lotři
Nejhorší věcí v životě Grega Jebala je jeho tchán Jack Byrnes. Na to si už za tu dobu, co žije s dcerou bývalého elitního agenta tajných služeb stačil zvyknout. Ve třetím díle Jebalovic komediální rodinné kroniky se ovšem schyluje k Velkému třesku. Greg se chce konečně stát neformální hlavou rodinného klanu, čemuž se Jack pochopitelně zuby nehty brání.

Obecní kino Blšany

9. 4., 17.30 hodin
Fotři jsou lotři

Zdroj: www.programy.sms.cz