Kino Svět Louny

11. – 13. 4., 17.30 hodin
Méďa Béďa, 3D
Všemi oblíbený zloděj piknikových košů Méďa Béďa prožívá nová dobrodružství

11. 4., 20.00 hodin
Puškvorec
Legendární režisér Andrzej Wajda se ve svém nejnovějším filmu Puškvorec již po čtvrté vrací k próze klasika polské literatury Jarosława Iwaszkiewicze. říběh Marty, osamělé manželky maloměstského lékaře, která se v poválečné době vyrovnává se ztrátou obou synů a postupně se sbližuje s prostým mladíkem Boguśem, tvoří kostru nevšedního snímku.

12. – 13. 4., 20.00 hodin
Vem si mou duši

Digitální kino Žatec

11. 4., 17.30 hodin
Vem si mou duši
Děj hororu se odehrává v ospalém městečku Riverton ve státě Massachusetts, kde koluje legenda o sériovém vrahovi s rozpolcenou osobností - rivertonském rozparovači. V den, kdy zemřel, přísahal, že se vrátí, aby zavraždil sedm dětí, které se v noci téhož dne narodily (říká se jim Rivertonská sedma). Patnáct let to byla jen povídačka pro děti - až do šestnáctých narozenin dětí z Rivertonské sedmy.

11. 4., 20.00 hodin
Všemocný
Akční thriller s Bradley Cooperem, Robertem De Nirem a Annou Friel o zrádných účincích utajované drogy, která umožňuje využívat lidskou mysl na 100 %.

Kino Postoloprty

11. 4., 19.00 hodin
Tři dny ke svobodě
Život se zdá být pro Johna Brennana perfektní až do chvíle, kdy je jeho žena Lara zatčena pro vraždu, kterou, jak tvrdí, nespáchala. Tři roky před rozsudkem se John snaží udržet rodinu pohromadě, vychovává jejich syna a učí na univerzitě. Mezitím usilovně pátrá po každém dostupném důkazu, aby dokázal nevinu své ženy. Po zamítnutí posledního odvolání začne mít Lara sebevražedné sklony a John se rozhodne pro jediné možné řešení: pomoci své ženě uprchnout z vězení.

Kino Podbořany

12. 4., 19.30 hodin
127 hodin
Skutečný příběh horolezce Arona Ralstona, který prožil nezapomenutelné dobrodružství, kdy se zachránil poté, co mu padající kámen těžce poranil ruku a uvěznil ho v izolované štěrbině kaňonu v Utahu.

Zdroj: www.programy.sms.cz