Kino Svět Louny

28. 4. – 1. 5., 15.00 hodin
Čertova nevěsta
Čerti patří mezi nejoblíbenější postavy českých pohádkářů. Určitě to platí i pro režiséra Zdeňka Trošku, který doposud tvořil pekelníky, kteří byli buď malí, ale šikovní, případně tak dobráčtí, že přinesli i z pekla štěstí. V adaptaci pohádky Boženy Němcové ale Čertova nevěsta ukáže, že s čerty skutečně nejsou žerty. To vše ve výpravné podívané sršící humorem, triky a hvězdami v hlavních rolích.

28. 4. – 1. 5., 17.30
Thor, 3D
Poznáte ho podle kladiva. Bez něj nedá ani ránu. Je to bůh a také rebel. A možná se stane legendou. Pokud zkrotí vlastní pýchu. Thorovu otci, vládci bohů Odinovi trvalo spoustu let, než ve své říši nastolil křehký mír. Jeho arogantní a domýšlivý syn ale dělá všechno proto, aby tuhle rovnováhu narušil. Když pohár trpělivosti jeho otce přeteče, Odin Thora exemplárně potrestá. Odebere mu jeho božské schopnosti a svrhne ho mezi obyčejné smrtelníky na planetu Zemi.
Režie akčního fantasy snímku vycházející z komiksové předlohy vydavatelství Marvel se ujal slavný specialista na Shakespeara Kenneth Branagh.

28. 4. – 4. 5., 20.00 hodin
Czech-Made Man
Příběh režiséra Tomáše Řehořeka sleduje jednu nečítankovou kariéru. Od otloukánka z chudé rodiny alkoholika, ke králi internetových domén. Nemožné je možné, padají normy, konvence, pravidla.

Kino Postoloprty

28. 4., 19.00 hodin
127 hodin
Skutečný příběh horolezce Arona Ralstona, který prožil nezapomenutelné dobrodružství, kdy se zachránil poté, co mu padající kámen těžce poranil ruku a uvěznil ho v izolované štěrbině kaňonu v Utahu.

Zdroj: www.programy.sms.cz