Kino Svět Louny

14. – 15. 6., 17.30 hodin
Piráti z Karibiku: Na vlnách podivna
Johnny Depp se vrací ve své ikonické roli kapitána Jacka Sparrowa ve filmu nabitém akcí a dobrodružstvím.

14. – 15. 6., 20.00 hodin
Rekvalifikace
Česká komedie o tom, jak je těžké najít práci, když nejste zrovna mladík plný svěží energie v nejlepších letech, kterému svět leží u nohou. Pan Zrzavý výše uvedenému profilu přesně neodpovídá a my sledujeme jeho peripetie při hledání svého uplatnění. Situace se začne komplikovat, když se náš hrdina nevědomky zaplete s místními mafiány.

16. – 19. 6., 15.00 hodin
Kung Fu Panda 2, 3D
Nejlínější tvor pod sluncem, chlupatý pandí chlapík Po se vrací, aby se utkal z dalším padouchem.

16. – 22. 6., 17.30 hodin
V peřině, 3D
Magický svět dobrých i zlých snů, který se ukrývá přímo v našich peřinách, ožije v muzikálové pohádce F. A. Brabce ve formátu 3D.

16. – 19. 6., 20.00 hodin
Princ a pruďas
Film Princ a pruďas je urážkou všech pohádek a fantasy příběhů. Zatraceně vtipnou a povedenou urážkou. Vypráví příběh dvou královských bratrů, z nichž jeden oplývá rytířskými ctnostmi, zatímco tomu druhému zcela chybějí. Přesto utvoří údernou dvojku, která je pro záchranu krásné panny (snad) ochotná podstoupit mnohá nebezpečenství, tedy pokud to nebude příliš bolet.

Kino Podbořany

14. 6., 19.30 hodin
Jsem číslo čtyři
Napínavý thriller o pozoruhodném mladém muži Johnovi Smithovi, který je na útěku před nemilosrdnými nepřáteli, usilujícími o jeho život. Neustále změny identity a stěhování z města do města ve společnosti svého ochránce Henriho jsou příčinou toho, že je John neustále všude nováčkem, který nemá nikde žádné kořeny. Malé městečko v Ohiu, kde nyní žije, je svědkem nečekaných a převratných událostí, které změní Johnův život - seznámení s jeho první láskou, objevení nových schopností a nalezení spojení s ostatními, kteří sdílejí jeho neuvěřitelný osud.

Kino Postoloprty

16. 6., 19.00 hodin
Dilema
Komedie o chlapovi, který stojí na životní křižovatce a ví, že ať se vydá doprava nebo doleva, vždycky to dopadne špatně. A tak vyrazí rovně. A to je vůbec ze všeho nejhorší.

www.programy.sms.cz