KINO SVĚT LOUNY

8. 11. 3., 15:30 hodin:
Cesta na tajuplný ostrov 2, 3D
Film režiséra Brada Peytona „Cesta na tajuplný ostrov 2“ provede diváky zábavným a fantastickým dobrodružstvím vedoucím na neznámá místa, která jsou natolik vzdálená, že zůstala po staletí nepoznána…

8. 11. 3., 17:30 hodin:
John Carter: Mezi dvěma světy, 3D
Film je založen na klasickém sci-fi románu od Edgara Rice Burroughse a vypráví příběh Johna Cartera, který je nevysvětlitelně dopraven na Mars, kde se zaplete do konfliktu velkých rozměrů mezi obyvateli této planety včetně Tarse Tarkase a úchvatnou princeznou Dejah Thoris. Ve světě, který je na pokraji kolapsu, objeví Carter, že přežití Barsoomu a jeho obyvatel je v jeho rukách.

8. 11. 3., 20:00 hodin:
Čtyři slunce
Kolik sluncí je třeba, abychom byli šťastní? Příběh rodiny a jejích přátel z menšího města vypráví o touze proměnit svůj život k lepšímu, ale také o tom, jak často jsou děti ovlivňovány přešlapy svých rodičů.

9. 10. 3., 22:00 hodin:
Mezi vlky
V mrazivých horách Aljašky se odehrává dechberoucí drama o přežití člověka v nelítostné a drsné přírodě. Film Mezi vlky představuje poutavé dobrodružství skupiny mužů, kteří se v boji o život musí postavit krutému mrazu a krvelačným lesním bestiím. S přibývajícím časem a vyčerpáním se jejich šance na přežití stále více vzdaluje.

DIGITÁLNÍ KINO ŽATEC

8. 3., 17:30 hodin:
Čtyři slunce

8. 3., 20:00 hodin:
The Artist
The Artist představuje upřímný a zábavný návrat ke klasickému americkému filmu.

9. 10. 3., 17:30 hodin:
Ghost Rider 2, 3D
Nicolas Cage se vrací jako Johnny Blaze ve filmu Ghost Rider 2.

9. 3., 20:00 hodin:
The Chemical Brothers: Don't Think
Fanoušci elektronického dua The Chemical Brothers se přenesou do jiné dimenze prostřednictvím originálního psychedelického filmu.

KINO POSTOLOPRTY

8. 3., 19:00 hodin:
Kamarád taky rád
Nejúžasnější, nejsvěžejší a nejdráždivější film o životě, lásce a vztazích za poslední léta.

KINO PODBOŘANY

9. 3., 19:30 hodin:
Kontraband
Vítejte v podsvětí. Vítězí tu ten, kdo má největší pistoli a nejostřejší lokty, kdo selže, musí z kola ven, nejlépe s kulkou v hlavě. Dovnitř se dostanete snadno, ale cesta zpátky je skoro nemožná.

KINO DOMOUŠICE

9.3., 18:00 hodin:
Alvin a Chipmunkové
Bratři Alvin, Simone a Theodor jsou neobyčejné veverky, které nejen že umí mluvit, umí i výborně zpívat.

www.programy.sms.cz