KINO SVĚT LOUNY

29. 10., 15.00 hodin:
Kozí příběh se sýrem
(animovaný, ČR)
Největší dobrodružství podzimu ve 3Dééé. Režie Jan Tománek. Dabují Jiří Lábus, Martin Sucharda, Alena Kokrdová a další.

29. 10., 17.30 hodin:
Astérix a Obélix ve službách jejího veličenstva
(dobrodružný, Fr / ŠP / It / Maď)
Ti Angličani jsou fakt blázni. Režie Laurent Tirard. Hrají Gérard Depardieu, Edouard Baer, Guillaume Gallienne a další.

29. 10., 20.00 hodin:
Abraham Lincoln: Lovec upírů
(akční, USA)
Dějiny si pamatují bitvy, ale zapomínají na krev. Hrají B. Walker, D. Cooper a další.

29. 10., 22.00 hodin:
Kletba z temnot
(horor, USA / Kan)
Zlo se dere na svět.

30. 10., 15.00 hodin:
Norman a duchové
(animovaný, 3D, USA)
Z plna hrdla vpřed! Kdo zachrání malé ospalé městečko, když ho přepadne horda zombíků? Neohrožený hrdina se jmenuje Norman. Je mu jedenáct, ujíždí na hororech a rád si povídá s mrtvou babičkou. Norman totiž vidí duchy a umí se s nimi na lecčems dohodnout. To se v aktuální, velmi prekérní situaci může náramně hodit. Než se ale Norman postaví do čela místního odboje proti živým mrtvým, bude muset leccos skousnout, což se stává většině dětí s nálepkou podivína a mimořádnými schopnostmi.

30. 10., 17.30 hodin:
Rebelka
(akční animovaný, 3D, USA)
Legenda příběh odvážné princezny Meridy, která se vzepře tradici a vezme svůj osud do vlastních rukou. Se svéhlavou Meridou mají rodiče král Fergus a královna Elinor plné ruce práce, protože rusovlasá princezna je odhodlána jít si v životě svou cestou a vzepře se starým zvykům i třem váženým lordům: siláckému Lordu MacGuffinovi, mrzutému Lordu Macintoshovi a svárlivému Lordu Dingwallovi.

30. 10., 20.00 hodin:
Resident Evil: Odveta
(akční, 3D, Něm / Kan)
Největší bitva začíná. Smrtelný virus společnosti Umbrella Corporation dál pustoší Zemi, mění světovou populaci na legie masa, které jedí Nemrtví. Jediná a poslední naděje lidské rasy v podobě Alice , se probudí v srdci nejtajnější operace společnosti Umbrella a odkrývá víc o své tajemné minulosti, jak dále pátrá v komplexu. Režie Paul W. S. Anderson. Hrají Milla Jovovichová, Michelle Rodriguezová a další.

30.10., 22.00 hodin:
Paranormal Activity 4
(horor, USA)
Je to blíž, než si myslíte. Příběh hororu volně navazuje na druhý díl, v němž démonem posedlá Katie vyvraždila rodinu své sestry s výjimkou nemluvněte Huntera, které unesla neznámo kam. Hrají Katie Featherstonová, Kathryn Newton a další.

31. 10., 15.00 hodin
1. 11., 17.30 hodin:
Hotel Transylvánie
(animovaný, 3D, USA)
Kam jezdí strašidla slavit narozeniny? Málokdo o Drákulovi ví, že není jen princem temnoty, ale také vlastníkem stylového Hotelu Transylvánie luxusního pětihvězdičkového resortu, kde se mohou všechna monstra světa (tedy Frankenstein, Mumie, vlkodlaci, Zombie, neviditelný muž a spoustu dalších) dostat daleko od všech a být jen sami sebou v bezpečném prostředí bez lidí. Režie Gennady Tartakovsky.

31. 10., 17.30 hodin:
Ghost Rider
(akční, USA)
Jeho prokletí se stalo jeho silou. Je tomu už dávno, co hvězdný motocyklový kaskadér Johnny Blaze uzavřel smlouvu s ďáblem, aby dokázal ochránit lidi, ke kterým má nejblíže otce a dětskou lásku Roxanne. Nyní si však ďábel přišel vybrat svůj dluh. Herci: Matt Long, Raquel Alessiová, Brett Cullen a další.

31. 10., 20.00 hodin:
Hasta la vista!
(Filmový klub, drama, Bel)
Na cestě za láskou je nezastaví slepota, nádor, ani kolečkové křeslo.

1. 11., 20.00 hodin:
Země bez zákona
(krimi drama, USA)
Kde neplatí zákon, z psanců se stávají hrdinové. Hrají: Shia LaBeouf, Tom Hardy aj.

KINO PODBOŘANY

30. 10., 19.30 hodin:
Útěk z MS-1
(akční, USA / Fr)
Uprchnout odtamtud je nemožné. Dostat se tam je šílenství. Lidstvo našlo způsob, jak ochránit svět před zločinci. Ti nejhorší z nejhorších jsou drženi na místě, ze kterého není úniku. Mimo Zemi, uprostřed hlubokého vesmíru. Prezidentova dcera Emilie Warnock navštíví v rámci humanitární mise vesmírnou věznici MS One. Ale krvavá vzpoura vězňů z Emilie učiní to nejcennější rukojmí. Hrají: Guy Pearce, Maggie Graceová a další.

2. 11., 19.30 hodin:
96 hodin: Odplata
(akční, Fr)
Tentokrát si přišli pro něj. Liam Neeson se vrací jako bývalý agent CIA Bryan Mills, který před dvěma lety v Paříži nemilosrdně pozabíjel gang obchodníků s bílým masem, aby zachránil život své unesené dcery. Nyní ho na výletě v Istanbulu překvapí návštěva dcery Kim a také bývalé manželky Lenore. Poklidná dovolená netrvá dlouho.

DIGITÁLNÍ KINO ŽATEC

31. 10., 17.30 hodin:
Kozí příběh se sýrem
(animovaný, ČR)
Podrobnosti k filmu viz kino Louny.

31. 10., 20.00 hodin:
Naboř a ujeď
(akční, USA)
Komedie, která nesundá nohu z plynu. Režie: David Palmer. Hrají: Kristen Bellová, Dax Shepard a další.

2. 11., 17.30 hodin:
Doba ledová 4: Země v pohybu
(animovaný, USA)
Nejoblíbenější zvířecí partička na světě je konečně zpět! Režie Steve Martino.

2. 11., 20.00 hodin:
7 dní hříchů
(drama, ČR)
Najít cestu k sobě. Tento příběh se skutečně odehrál na Šumpersku v květnu 1945. Útěk Agnes, německé manželky českého lesníka Jana Olšana, je zahalen tajemstvím. Režie: Jiří Chlumský. Hrají Ondřej Vetchý, Jarek Hylebrant, Vica Kerekes a další.