KINO SVĚT LOUNY

1. 11., 20.00 hodin:
Země bez zákona
(krimi drama, USA)
Kde neplatí zákon, z psanců se stávají hrdinové. Hrají: Shia LaBeouf, Tom Hardy aj.

1. - 4. 11., 20.00 hodin:
Sinister
(horor, krimi, USA)
Ellison, autor detektivních románů, objeví na půdě svého domu staré filmové pásy, související se záhadnými vraždami, jež se tu kdysi staly. Pátráním po vrahovi však zkříží cestu celé své rodiny s neznámou nadpřirozenou bytostí a uvrhne ji tak do obrovského nebezpečí.

1. - 4. 11.,17.30 hodin:
Skyfall
(akční, dobr., VB, USA)
Daniel Craig je zpět jako Agent 007 v nové, v pořadí již 23. bondovce. Tentokrát bude Bondova loajalita vůči M vystavena nelehké zkoušce, když ji začne pronásledovat její vlastní minulost. 007 musí vystopovat a zneškodnit narůstající hrozbu, ať už ho to stojí cokoliv.

1. - 4. 11.,15.00 hodin:
Zvonilka: Tajemství křídel
(akční, anim., USA)
Fantastický příběh, ve kterém se Zvonilka vydává napříč zapovězenou hranicí ze svého domova do tajemných Zimních lesů, kde se setkává s celou řadou nových zimních víl a odhaluje kouzelné tajemství Zvonilka má totiž sestru, stejně veselou a hravou Modrovločku. Ta se s ní na oplátku vydává na návštěvu do Zvonilčina domova.

2. - 3. 11.,22.00 hodin:
Paranormal Activity 4
(horor, USA)
Paranormální jevy nás nepřestávají fascinovat. I proto se do kin vrací hororová série, ze které se během pár let stal fenomén. Přestože tvůrci stále používají tolik oblíbenou „hru" se záběry z průmyslových a domácích videokamer, diváci se jí dosud nenabažili a dál se dobrovolně nechávají vyděsit k smrti. Příběh hororu Paranormal Activity 4 volně navazuje na druhý díl, v němž démonem posedlá Katie vyvraždila rodinu své sestry s výjimkou nemluvněte Huntera, které unesla neznámo kam.

KINO PODBOŘANY

2. 11., 19.30 hodin:
96 hodin: Odplata
(akční, Fr)
Tentokrát si přišli pro něj. Liam Neeson se vrací jako bývalý agent CIA Bryan Mills, který před dvěma lety v Paříži nemilosrdně pozabíjel gang obchodníků s bílým masem, aby zachránil život své unesené dcery. Nyní ho na výletě v Istanbulu překvapí návštěva dcery Kim a také bývalé manželky Lenore. Poklidná dovolená netrvá dlouho.

DIGITÁLNÍ KINO ŽATEC

2. 11., 17.30 hodin:
Doba ledová 4: Země v pohybu
(animovaný, USA)
Nejoblíbenější zvířecí partička na světě je konečně zpět! Režie Steve Martino.

2. 11., 20.00 hodin:
7 dní hříchů
(drama, ČR)
Najít cestu k sobě. Tento příběh se skutečně odehrál na Šumpersku v květnu 1945. Útěk Agnes, německé manželky českého lesníka Jana Olšana, je zahalen tajemstvím. Režie: Jiří Chlumský. Hrají Ondřej Vetchý, Jarek Hylebrant, Vica Kerekes a další.