KINO SVĚT LOUNY

2. 4. 11., 15.00 hodin:
Zvonilka: Tajemství křídel
(animovaný, USA)
Dva světy, jedno magické tajemství. Fantastický příběh, ve kterém se Zvonilka vydává napříč zapovězenou hranicí ze svého domova do tajemných Zimních lesů, kde se setkává s celou řadou nových zimních víl a odhaluje kouzelné tajemství Zvonilka má totiž sestru, stejně veselou a hravou Modrovločku. Postavy namluvili Timothy Dalton, Lucy Haleová a další.

2. 4. 11., 17.30 hodin:
Skyfall
(akční, VB / USA)
Daniel Craig je zpět jako Agent 007 v nové, v pořadí již 23. bondovce. Tentokrát bude Bondova loajalita vůči M vystavena nelehké zkoušce, když ji začne pronásledovat její vlastní minulost. 007 musí vystopovat a zneškodnit narůstající hrozbu, ať už ho to stojí cokoliv.

2. 4. 11., 20.00 hodin:
Sinister
(krimi, USA)
Ellison, autor detektivních románů, objeví na půdě svého domu staré filmové pásy, související se záhadnými vraždami, jež se tu kdysi staly. Pátráním po vrahovi však zkříží cestu celé své rodiny s neznámou nadpřirozenou bytostí a uvrhne ji tak do obrovského nebezpečí. Herci: Ethan Hawke, Vincent D'Onofrio, Clare Foley a další.

2. 3. 11., 22.00 hodin:
Paranormal Activity 4
(horor, USA)
Je to blíž, než si myslíte. Příběh hororu volně navazuje na druhý díl, v němž démonem posedlá Katie vyvraždila rodinu své sestry s výjimkou nemluvněte Huntera, které unesla neznámo kam. Hrají Katie Featherstonová, Kathryn Newton a další.

3. 4. 11., 10.00 hodin:
Hotel Transylvánie
(animovaný, 3D, USA)
Kam jezdí strašidla slavit narozeniny? Málokdo o Drákulovi ví, že není jen princem temnoty, ale také vlastníkem stylového Hotelu Transylvánie luxusního pětihvězdičkového resortu, kde se mohou všechna monstra světa (tedy Frankenstein, Mumie, vlkodlaci, Zombie, neviditelný muž a spoustu dalších) dostat daleko od všech a být jen sami sebou v bezpečném prostředí bez lidí. Režie Gennady Tartakovsky.

DIGITÁLNÍ KINO ŽATEC
(v budově divadla)

2. 11., 17.30 hodin:
Doba ledová 4: Země v pohybu
(animovaný, USA)
Nejoblíbenější zvířecí partička na světě je konečně zpět! Režie Steve Martino.

2. 11., 20.00 hodin:
7 dní hříchů
(drama, ČR)
Najít cestu k sobě. Tento příběh se skutečně odehrál na Šumpersku v květnu 1945. Útěk Agnes, německé manželky českého lesníka Jana Olšana, je zahalen tajemstvím. Jen ona sama ví, kdo a proč ji hledá. Režie: Jiří Chlumský. Herci: Ondřej Vetchý, Jarek Hylebrant, Vica Kerekes a další.

3. 11., 15.00 hodin:
Kozí příběh se sýrem
(animovaný, ČR)
Největší dobrodružství podzimu ve 3Dééé. Režie Jan Tománek. Dabují Jiří Lábus, Martin Sucharda, Alena Kokrdová a další.

3. 11., 17.30 hodin:
Svatá čtveřice
(romantická komedie, ČR)
Nudíte se v posteli? Inspiraci můžete načerpat u režiséra Jana Hřebejka a scenáristy Michala Viewegha. Ti spolu stvořili příběh o dvou párech, které se rozhodly vyřešit ubíjející stereotyp manželské erotiky poměrně originálním způsobem. To vše v exotickém prostředí karibského ostrova, kde se komedie z velké části odehrává. Hrají Jiří Langmajer, Hynek Čermák, Marika Procházková a další.

3. 11., 20.00 hodin:
Skyfall
(akční, VB / USA)
Podrobnosti k filmu vizi kino Louny.

4. 11., 15.00 hodin:
Hotel Transylvánie
(animovaný, 3D, USA)
Podrobnosti k filmu viz kino Louny.

4. 11., 17.30 hodin:
Ve stínu
(drama, ČR / SR / Pol)
V bývalém Československu 50. let se odehrává napínavý kriminální příběh, který ve svém důsledku zasáhne do osobních osudů aktérů i jejich blízkých. Kapitán Hakl vyšetřuje krádež v klenotnictví. Z běžné vloupačky se ale vlivem zákulisních intrik tajné policie začíná stávat politická kauza. Režie David Ondříček. Hrají Ivan Trojan, Sebastian Koch, Soňa Norisová a další.

4. 11., 20.00 hodin:
Looper
(akční, USA / Čína)
Přece se nepopravím! Loopeři jsou nájemní zabijáci, kteří pracují pro zločineckou organizaci. Jejich úkol je tradiční: osoby, které jsou pro sdružení nějakým způsobem nepohodlné, zastřelí a zbaví se těla. Odměnu za vykonanou práci pak vždy najdou přímo u své oběti. A za svou krvavou práci jsou placeni opravdu velice dobře. Existuje pro ně pouze jediné pravidlo za žádnou cenu nikdy nesmí nechat svůj cíl utéct. Hrají Joseph Gordon-Levitt, Bruce Willis a další.

KINO PODBOŘANY

2. 11., 19.30 hodin:
96 hodin: Odplata
(akční, Fr)
Tentokrát si přišli pro něj. Liam Neeson se vrací jako bývalý agent CIA Bryan Mills, který před dvěma lety v Paříži nemilosrdně pozabíjel gang obchodníků s bílým masem, aby zachránil život své unesené dcery. Nyní ho na výletě v Istanbulu překvapí návštěva dcery Kim a také bývalé manželky Lenore. Poklidná dovolená netrvá dlouho.

KINO BLŠANY

3. 11., 17.30 hodin:
Prci, prci, prcičky: Školní sraz
(romantická komedie, USA)
To nejlepší na konec. Jablečný koláč coby trenažér prvního sexu už nečekejte. Jinak se ale hrdinové komediální série Prci, prci, prcičky příliš nezměnili, i když jako dospělí spíš než erotické úspěchy sbírají trapasy a ztráty. Třináct let poté, co prvním dílem vyvolali mohutnou erupci pubertálních komedií, se na scénu vracejí prakticky všichni oblíbení „sexuální štvanci", včetně Jimova táty a Stiflerovy mámy. Herci: Jason Biggs, Alyson Hanniganová, Chris Klein, Thomas Ian Nicholas.

KINO PERUC

3. 11., 17.30 hodin:
Doba ledová 4: Země v pohybu
(animovaný, rodinný, USA)