KINO SVĚT LOUNY

5. 7. 11., 17.30 hodin:
Astérix a Obélix ve službách jejího veličenstva
(animovaný, Fr / Šp / It / Ma)
Ti Angličani jsou fakt blázni. Pod vedením Julia Caesara napadly proslulé římské legie Británii. Jedné malé vesničce se však daří statečně odolávat, ale každým dnem je slabší a slabší. Britská královna proto vyslala svého věrného důstojníka Anticlimaxe, aby vyhledal pomoc u Galů v druhé malinké vesničce ve Francii vyhlášené svým důmyslným bojem proti Římanům.

5. 11., 20.00 hodin:
Queen v Budapešti
(hudební, Ma / Kan / USA)
Poprvé v kinech bude uveden záznam slavného budapešťského koncertu z roku 1986. Remasterované verzi filmu s prostorovým zvukem Dolby Digital 5.1. předchází 25minutový dokument o turné, vrcholící právě koncertem v Budapešti, který vidělo přes 80 tisíc nadšených diváků. Nechybí slavné hity jako Bohemian Rhapsody, Crazy Little Thing Called Love, I Want To Break Free a We Are The Champions.

6. 11., 20.00 hodin:
Led Zeppelin live in London 2007
Různé přehlídky a jednorázové projekce.

7. 11., 20.00 hodin:
George Harrison: Living in the Material World
(dokument, USA)
Dokument George Harrison: Living in the Material World mapuje život jednoho z nejslavnějších muzikantů všech dob. Režie Martin Scorsese.

8. 11. 11., 17.30 hodin:
Kozí příběh se sýrem
(animovaný, ČR)
Největší dobrodružství podzimu ve 3Dééé. Režie Jan Tománek. Dabují Jiří Lábus, Martin Sucharda, Alena Kokrdová a další.

8. 11. 11., 20.00 hodin,
9. 10. 11., 22.00 hodin:
Skyfall
(akční, VB / USA)
Daniel Craig je zpět jako Agent 007 v nové, v pořadí již 23-té bondovce s názvem Skyfall. Tentokrát bude Bondova loajalita vůči M vystavena nelehké zkoušce, když ji začne pronásledovat její vlastní minulost. 007 musí vystopovat a zneškodnit narůstající hrozbu, ať už ho to stojí cokoliv.

8. 10. 11., 22.00 hodin:
Patrola
(drama, USA)
Chrání každý okamžik tvého života. Při rutinní dopravní prohlídce zabaví dva mladí policisté pár zbraní a nějaké špinavé peníze. Netuší však, že patřily nechvalně známému gangu, který je díky tomu odsoudil na smrt. Herci: Jake Gyllenhaal, Michael Pena, Natalie Martinezová a další.

9. 11. 11., 15.00 hodin:
Zvonilka: Tajemství křídel
(animovaný, USA)
Dva světy, jedno magické tajemství. Fantastický příběh, ve kterém se Zvonilka vydává napříč zapovězenou hranicí ze svého domova do tajemných Zimních lesů, kde se setkává s celou řadou nových zimních víl a odhaluje kouzelné tajemství Zvonilka má totiž sestru, stejně veselou a hravou Modrovločku. Postavy namluvili Timothy Dalton, Lucy Haleová a další.

DIGITÁLNÍ KINO ŽATEC
(v budově divadla)

6. 11., 17.30 hodin:
Astérix a Obélix ve službách jejího veličenstva
(animovaný, Fr / Šp / It / Ma)
Podrobnosti k filmu viz kino Louny.

6. 11., 20.00 hodin:
Druhá šance
(drama, USA)
13. září se znovu zamilujete. Kay a Arnold jsou manželé již 31 let. Po tak dlouhé době není divu, že se z jejich vztahu vytratila ona pověstná jiskra a manželství se propadlo do šedivého stereotypu. Arnold je v manželství celkem spokojený a neřeší, zda by se na jejich vztahu dalo něco změnit k lepšímu. Kay je ovšem nešťastná a chtěla by se s manželem více sblížit, prohloubit vzájemné pouto a mít zase opravdové manželství. V hlavních rolích Meryl Streepová a Tommy Lee Jones.

8. 11., 17.30 hodin:
Zvonilka: Tajemství křídel
(animovaný, USA)
Podrobnosti k filmu viz kino Louny.

8. 11., 20.00 hodin:
7 dní hříchů
(drama, ČR)
Najít cestu k sobě. Režie Jiří Chlumský. Hrají Ondřej Vetchý, Jarek Hylebrant, Vica Kerekes a další.

9. 11., 17.30 hodin:
Rebelka
(akční animovaný, 3D, USA)
Odvážná princezna Merida se vzepře tradici a vezme svůj osud do vlastních rukou. Se svéhlavou Meridou mají rodiče král Fergus a královna Elinor plné ruce práce, protože rusovlasá princezna je odhodlána jít si v životě svou cestou a vzepře se starým zvykům i třem váženým lordům: siláckému Lordu MacGuffinovi, mrzutému Lordu Macintoshovi a svárlivému Lordu Dingwallovi.

9. 11., 20.00 hodin:
Expendables: Postradatelní 2
(akční, USA)
Jako zamlada. Stará známá banda Postradatelných Barney Ross, Lee Christmas, Yin Yang, Gunner Jensen, Toll Road a Hale Caesar se dají opět dohromady poté, co je tajný agent CIA Church povolá, aby jim zadal zdánlivě jednoduchou zakázku. K partičce se přidávají i noví členové Billy the Kid a Maggie jako první žena v týmu Postradatelných. Ačkoliv úkol vypadá jednoduše, samotná akce se nevydaří a jeden člen Postradatelných během ní dokonce zemře a to dost nepěknou smrtí. Hrají Sylvester Stallone, Jason Statham a další.

KINO PODBOŘANY

6. 11., 19.30 hodin:
Expendables: Postradatelní 2
(akční, USA)
Podrobnosti k filmu viz kino Žatec.

9. 11., 19.30 hodin:
Konečná uprostřed cesty
(drama, Něm / Fr)
Dojemný film, který se vám navždy vryje do paměti. Drama vypráví příběh ze života čtyřicátníků. Simone a Frank se právě se dvěma dětmi nastěhovali do nového domu. Ve stejnou chvíli se dozvídají tragickou zprávu… Hrají Steffi Kühnertová, Milan Peschel a další.

KINO DOMOUŠICE

9. 11., 18.00 hodin:
Ve stínu
(drama, ČR / SR / Pol)
V bývalém Československu 50. let se odehrává napínavý kriminální příběh, který ve svém důsledku zasáhne do osobních osudů aktérů i jejich blízkých. Kapitán Hakl vyšetřuje krádež v klenotnictví. Z běžné vloupačky se ale vlivem zákulisních intrik tajné policie stává politická kauza. Režie David Ondříček. Hrají Ivan Trojan, Sebastian Koch, Soňa Norisová a další.