KINO SVĚT LOUNY

11. 2., 10.00 hodin:
Zvonilka: Tajemství křídel
(akční animovaný, 3D, USA)
Dva světy, jedno magické tajemství. Fantastický příběh, ve kterém se Zvonilka vydává napříč zapovězenou hranicí ze svého domova do tajemných Zimních lesů, kde se setkává s celou řadou nových zimních víl a odhaluje kouzelné tajemství.

11. 2., 15.00 hodin:
Lorax
(animovaný rodinný, 3D, USA)
Co uděláte, když chce vaše životní láska opravdický strom a na světě už žádné nejsou? Co je to za svět, ve kterém už není ani kousek živé přírody? Je to městečko, v němž žije dvanáctiletý Ted.

11. 2., 17.30 hodin:
Muži v černém 3
(akční komedie, 3d, USA)
Zpátky do minulosti… Zachránit budoucnost. Známí agenti J a K jsou zpět… Hrají Will Smith, Tommy Lee Jones, Josh Brolin a další.

11. 2., 20.00 hodin:
Avengers
(akční dobrodružný, 3D, USA)
Marvel Studios uvádí super hrdinský tým všech dob Avengers, ve kterém se přestaví ikoničtí super hrdinové Iron Man, Neuvěřitelný Hulk, Thor, Captain America, Hawkeye a Black Widow. Je třeba odvrátit světovou katastrofu.

11. 2., 22.00 hodin:
Hněv Titánů
(akční dobrodružný, 3D, USA)
Zažij hněv. Deset let po hrdinské porážce hrozného Krakena, Perseus polobůh, syn Dia, se snaží žít poklidným životem na vesnici jako rybář a sám vychovává desetiletého syna Helia. Mezitím však řádí boj o nadvládu mezi bohy a Titány. Hrají Sam Worthington, Liam Neeson a další.

12. 2., 15.00 hodin:
Hotel Transylvánie
(animovaná komedie, 3D, USA)
Kam jezdí strašidla slavit narozeniny? Ke Drákulovi! Sejdou se tam Frankenstein, Mumie, vlkodlaci, Zombie, neviditelný muž a spousta dalších příšer.

12. 2., 17.30 hodin:
The Amazing Spider-Man
(akční, 3D, USA)
The Amazing Spider-Man je příběhem Petera Parkera, mezi svými vrstevníky nepříliš oblíbeného středoškoláka, který v dětství ztratil rodiče a jeho výchovy se ujali strýček Ben a tetička May. Hrají Andrew Garfield, Emma Stoneová a další.

12. 2., 20.00 hodin:
Prometheus
(akční drama, 3D, USA)
Hledání našeho počátku může znamenat náš konec. Proslulý filmař legendárního Vetřelce Ridley Scott se ve svém novém filmu Prometheus vrací k žánru, kterému pomáhal psát pravidla.

12. 2., 22.00 hodin:
Resident Evil: Odveta
(akční, 3D, Něm / Kan)
Největší bitva začíná. Smrtelný virus společnosti Umbrella Corporation dál pustoší Zemi, mění světovou populaci na legie masa, které jedí Nemrtví. Hrají Milla Jovovichová, Sienna Guilloryová a další.

13. 2., 15.00 hodin:
Astérix a Obélix ve službách jejího veličenstva
(animovaný, 3D, Fra / Špa / Itá / Maď)
Ti Angličani jsou fakt blázni. Pod vedením Julia Caesara napadly proslulé římské legie Británii. Jedné malé vesničce se však daří statečně odolávat, ale každým dnem je slabší a slabší. Hrají Gérard Depardieu, Edouard Baer a další.

13. 2., 17.30 hodin:
Hobit: Neočekávaná cesta
(dobr. Fantasy, 3D, USA / N.Zél)
Oscarem oceněný filmař Peter Jackson připravil další film Hobit: Neočekávaná cesta, první díl trilogie filmových adaptací od J.R.R. Tolkiena Hobit. Všechny tři filmy se odehrávají ve Středozemi 60 let před "Pánem prstenů". Hrají Ian McKellen, Martin Freeman a další.

13. 2., 20.30 hodin:
Titanic
(drama, 3D, USA)
Oscarový film se vrací na plátna kin ve 3D. Byl obrovský a luxusní. Lidé o něm ve své pýše říkali, že je nepotopitelný. Když vyplouval Titanic, byli na jeho palubě také chudý Jack a bohatá Rose. Hrají Leonardo DiCaprio, Kate Winsletová a další.

14. - 17. 2., 15.00 hodin:
Hledá se Nemo
(animovaný, 3D, USA)
I s malou rybičkou mohou být velké starosti. V pestrobarevných a teplých vodách Velké útesové bariéry žije ve svém bezpečném a odlehlém příbytku ze sasanek Marlin a jeho jediný syn Nemo.

14. - 16. 2., 20.00 a 22.00 hodin:
Babovřesky
(komedie, ČR)
V lehkém nadhledu a komediální nadsázce budeme sledovat vršící se řadu až neuvěřitelných souher náhod a nedorozumění, které zamotají hlavu hlavním aktérům příběhu v obci Babovřesky. Režie Zdeněk Troška. Hrají Veronika Žilková, Jana Synková, Lucie Plekancová Vondráčková a další.

14. - 20. 2., 17.30 hodin:
Nádherné bytosti
(drama fantasy, USA)
Temná tajemství vyjdou na světlo. Sotva utichly dozvuky upíří ságy, míří do kin další výjimečná romance, která má také našlápnuto stát se fenoménem. Jejími protagonisty jsou obyčejný kluk jménem Ethan a záhadná kráska Lena. Hrají Emmy Rossumová, Jeremy Irons a další.

14. - 17. 2., 10.00 hodin:
Snížek, bílý kožíšek
(animovaný, Špa)
Je jiný než ostatní. Pozor! Vzácná bílá gorilka na útěku!

DIGITÁLNÍ KINO ŽATEC
(v budově divadla)

12. 2., 17.30 hodin:
Sammyho dobrodružství 2
(animovaný, 3D, Bel)
Ponořte se do dobrodružství. Sammy a Ray, dva nerozluční želví přátelé, si užívají života u korálového útesu. Jednoho dne je však uloví pytlácká loď a oni se ocitnou v zajetí ohromného akvária v Dubai. Želvy se ovšem jen tak nevzdávají a chtějí dokázat nemožné a dostat se zpět na svobodu.

12. 2., 20.00 hodin:
Mládeži nepřístupno
(komedie, USA)
Co dělá tolik hvězd v jednom filmu? Co se jim zachce! Tvůrci filmů Něco na té Mary je a Blbý a blbější vám přinášejí novou hustou komedii plnou těch největších hollywoodských hvězd. Hrají Kate Winslet, Hugh Jackman, Halle Berry, Naomi Watts, Richard Gere, Elizabeth Banks, Uma Thurman nebo Gerard Butler.

13. 2., 17.30 hodin:
Snížek, bílý kožíšek
(animovaný, Špa)
Je jiný než ostatní. Pozor! Vzácná bílá gorilka na útěku!

13. 2., 20.00 hodin:
Konečná
(akční krimi, USA)
Důchod je pro bábovky. „Já se vrátím!" řekl jednou Arnold Schwarzenegger a nyní to naplňuje. Arnold definitivně vyměnil guvernérskou židli za šerifskou placku v zapadákově u mexických hranic. Hrají Jaimie Alexanderová, Arnold Schwarzenegger a další.

14. 2., 17.30 hodin:
Nádherné bytosti
(drama fantasy, USA)
Podrobnosti k filmu viz kino Louny.

14. - 15. 2., 20.00 hodin:
Babovřesky
(komedie, ČR)
Podrobnosti k filmu viz kino Louny.

15. 2., 17.30 hodin:
Raubíř Ralf
(animovaná komedie, USA)
Když se vypnou videohry, ta pravá zábava teprve začíná. Ralf strávil celá desetiletí ve stínu populárního Felixe, hlavního hrdiny jejich hry, který vždy všechny zachrání. Ralfa už ale jeho úloha padoucha nebaví, vezme osud do svých obřích rukou.

KINO PODBOŘANY

12. 2., 19.30 hodin:
Atlas mraků
(drama, Něm / USA / H.Kon / Sin)
Vše je propojeno. Pozoruhodná filmová adaptace románu Davida Mitchella vypráví šest žánrově odlišných příběhů, které se odehrávají v různých časech a na různých místech od začátku 19. století až po post-apokalyptickou budoucnost. Hrají Tom Hanks, Halle Berryová a další.

15. 2., 19.30 hodin:
Pan Popper a jeho tučňáci
(komedie, USA)
Hřejivá rodinná komedie vypráví příběh pana Poppera, který je úspěšným newyorským podnikatelem. Nakolik se mu ale daří v podnikání, natolik se mu nedaří v osobním životě, kde má problémy urovnat vztahy se svou rodinou a utíká od všech zásadních rozhodnutí, která by měl učinit. Hrají Jim Carrey, Carla Guginová a další.