Volby do sněmovny začínají za

Nahrávám odpočet ...
VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Na co zajít v okrese Louny do kina

Okres Louny - Co se děje zajímavého na stříbrných plátnech v regionu.

4.3.2013
SDÍLEJ:

Ilustrační fotoFoto: DENÍK/Luboš Jeníček

KINO SVĚT LOUNY

4. - 6. 3., 17.30 hodin:
Babovřesky
(komedie, ČR)
V lehkém nadhledu a komediální nadsázce budeme sledovat vršící se řadu až neuvěřitelných souher náhod a nedorozumění, které zamotají hlavu hlavním aktérům příběhu v obci Babovřesky. Režie Zdeněk Troška. Hrají Lukáš Langmajer, Veronika Žilková, Jana Synková, Lucie Vondráčková a další.

4. - 5. 3., 20.00 hodin:
Terapie láskou
(romant. komedie, USA)
Život vždycky nejde podle plánu. Učitel dějepisu, Pat Solatano, prošel psychickou krizí, během níž přišel o všechno ztratil dům, práci, manželku i svůj dosavadní život. Jediné, co získal, bylo osm měsíců strávených v psychiatrické léčebně. Po jejich skončení mu soud dovolí vrátit se domů. A tady teprve začíná příběh Terapie láskou. Hrají Bradley Cooper, Jennifer Lawrenceová, Robert De Niro a další.

6. 3., 20.00 hodin:
Pevnost
(dok. drama, ČR)
Zdá se to bizarní, ale dvacet let po rozpadu Sovětského svazu existuje stát, který se stále potýká s živým dědictvím komunismu. Stát, jehož existenci téměř nikdo neuznává. Stát o 500 000 obyvatelích různých národností, kteří mají tři až čtyři různé pasy, aby se z něj vůbec mohli dostat někam ven. Režie Lukáš Kokeš, Klára Tasovská.

7. - 17. 3., 17.30 hodin:
Mocný vládce Oz
(dobrodružný, 3D, USA)
Když se Oscar Diggs, druhořadý cirkusový kouzelník s pochybnou morálkou, dostane z prašného Kansasu do životem pulsující Země Oz, myslí si, že vyhrál v loterii. Sláva a bohatství jsou jeho, dokud nepotká tři čarodějky: Theodoru, Evanoru a Glindu. Hrají Mila Kunisová, James Franco, Rachel Weiszová a další.

7. - 12. 3., 20.00 hodin:
Martin a Venuše
(romantická komedie, ČR)
Ženy a muži. Jedni jsou z Venuše, druzí z Marsu, společně obývají zemi, a třebaže jsou jako voda a oheň, musejí a hlavně chtějí spolu žít. Jen to občas nejde tak lehce, jak by si obě zúčastněné strany představovaly. Hrají Kristýna Liška Boková, Marek Taclík a další.

8. - 10. 3., 15.00 hodin:
Čtyřlístek ve službách krále
(animovaný, ČR)
Oblíbené komiksové postavičky poprvé na filmovém plátně! Rozepře císaře Rudolfa II. se zrádným alchymistou Kellym a neuvážený královský slib vydává všanc nejen Svatováclavskou korunu, ale i blaho celého království. Režie Michal Žabka.

8. - 9. 3., 22.00 hodin:
Jeníček a Mařenka: Lovci čarodějnic
(fantasy, 3D, Něm / USA)
Pomsta je sladší než perník. Dvojka" Perníkové chaloupky je bez diskuse nejoriginálnějším filmovým pokračováním roku. Pokud jste si pod vlivem Němcové, Erbena a bratří Grimmů mysleli, že Jeníček s Mařenkou po upečení čarodějnice žili šťastným životem bez dalších incidentů, šeredně jste se spletli. Hrají Jeremy Renner, Gemma Artertonová a další.

DIGITÁLNÍ KINO ŽATEC
(v budově divadla)

4. 3., 20.00 hodin:
Babovřesky
(komedie, ČR)
Podrobnosti k filmu viz kino Louny.

5. a 7. 3., 17.30 hodin:
Hledá se Nemo
(animovaný, 3D, USA)
I s malou rybičkou mohou být velké starosti. V pestrobarevných a teplých vodách Velké útesové bariéry žije ve svém bezpečném a odlehlém příbytku ze sasanek Marlin a jeho jediný syn Nemo. Marlin se s obavami ze všech nepředvídatelných nebezpečí, které hlubiny oceánu skýtají, snaží svého syna před nástrahami okolí ochránit.

5. 3., 20.00 hodin:
Gangster Squad - Lovci mafie
(akční drama, USA)
Beze jména. Bez identity. Bez lítosti. Píše se rok 1949 a v Los Angeles vládne nelítostnou rukou gangster a brooklynský rodák Mickey Cohen. Řídí většinu nelegálních aktivit ve městě, obchod s drogami a zbraněmi, prostituci, nelegální sázení. Hrají Sean Penn, Holt McCallany, Wade Williams a další.

6. a 8. 3., 17.30 hodin:
Čtyřlístek ve službách krále
(animovaný, ČR)
Podrobnosti k filmu viz kino Louny.

6. 3., 20.00 hodin:
Terapie láskou
(romant. komedie, USA)
Podrobnosti k filmu viz kino Louny.

7. 3., 20.00 hodin:
Královský víkend
(biograf. drama, VB)
Prezident, první dáma, král, královna a… milenka. Každý občas potřebuje rozptýlení od každodenních starostí. I prezident. Píše se rok 1939. K americkému prezidentovi Franklinu D. Rooseveltovi přijíždí na státní návštěvu do jeho soukromé residence král a královna Anglie. Setkání je o to významnější, že se jedná o historicky první návštěvu anglického královského páru v USA. Poprvé se tak střetávají upjaté společenské konvence Angličanů s uvolněnou americkou morálkou na té nejvyšší společenské úrovni. Hrají Bill Murray, Laura Linneyová a další.

8. - 9. 3., 20.00 hodin:
Martin a Venuše
(romantická komedie, ČR)
Podrobnosti k filmu viz kino Louny.

KINO PODBOŘANY

5. 3., 19.30 hodin:
American Translation
(drama, Francie)
Oba se milují. On zabil. Ona o tom nic neví. Jeho přáním je zachránit se… Hrají Lizzie Brocheréová, Pierre Perrier a další.

8. 3., 19.30 hodin:
Kuře na švestkách
(drama Fra / Něm / Bel)
Romantické drama od tvůrců filmu Persepolis. Příběh Kuřete na švestkách se odehrává v předvánočním Teheránu roku 1958. Hlavním hrdinou romantického příběhu o osudové lásce je Nasser Ali Khan, nejslavnější houslový virtuóz své doby. Hrají Mathieu Amalric, Edouard Baer, Maria de Medeirosová.

Autor: Redakce

4.3.2013 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:
Ilustrační foto

Kulturní tipy: Ples, koncerty, drakiáda i strašidelná procházka

Ilustrační foto.
70

ANKETA: Zavedli byste v České republice euro?

Chaty ve Smolnici vykrádal padesátiletý muž

Smolnice - Po zloději zůstala majitelům objektů škoda téměř třicet tisíc korun.

Někteří volební lídři zůstanou v kraji, další vyrazí do Prahy

Ústí nad Labem - Jedni zůstanou se svými voliči doma. Další kandidáti v sobotu odcestují po uzavření volebních místností do pražských partajních centrál. Všichni ale chtějí získat co nejvíc křesel v Poslanecké sněmovně.

Speciální vlak ukončí sezonu na Švestkové dráze

Lounsko - Speciální souprava se salonním vozem projede trať Českým středohořím příští víkend.

ANKETA: Zavedli byste přímou volbu starostů?

Ústecký kraj, Lounsko - Patnáct zásadních otázek položil Deník hlavním volebním tvářím osmi stran v Ústeckém kraji. Jejich odpovědi vám mohou pomoci při rozhodování, koho budete volit. Sami si také můžete v naši anketě postupně odpovědět na všechny tyto otázky.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení