Pátek 2. listopadu

Městská knihovna Postoloprty:
výstava dýní
na prostranství před knihovnou a v knihovně samotné různě dekorované dýně. Každý den od 9 hodin. Do 5. listopadu.

Klub(ovna) Louny:
strašidelné odpoledne
vydlabávání dýní, soutěžní hry, diskotéka, vyhlášení nejlepší masky „strašidla a duchové", čtení strašidelného příběhu, promítání filmu se strašidly a duchy a další překvapení. Od 13 do 19 hodin.

Městys Slavětín:
lampiónový průvod
TJ Sokol Slavětín zve všechny děti i dospělé, bubáky, strašidla i čaroděje na velký lampiónový průvod. Sraz před radnicí. Vlastní lampion s sebou. Těšit se můžete na tradiční pouštění lampionů štěstí a letos ještě na ohnivou show v podání skupiny historického šermu Lepus. Začátek v 17 hodin.

Kostel Církve Československé husitské Louny:
vzpomínka na všechny věrné zesnulé
při bohoslužbě vystoupí chrámový sbor. Začátek v 17 hodin.

Dům dětí a mládeže Postoloprty:
halloweenský táborák
v zahradě DDM akce pro děti, ale i pro dospělé a samotné děti s kostýmem i bez kostýmu. Čeká na vás dlabání „hellowínků", hry, táborák s překvapením. Pro všechny zúčastněné připraven kostlivcův punč s kocouříma očima. Od 17 do 21 hodin.

Galerie GNOZE Louny:
Poselství Václava Švejcara v obrazech
vernisáž výstavy, hudební vystoupení světového kytarového virtuosa profesora Štěpána Raka. Galerie GNOZE vznikla za účelem vzájemné inspirace diváka i umělce na cestě poznání. Jedná se o nové centrum zdraví, které je součástí Galerie XXL v Lounech. Vernisáž od 18 hodin, koncert od 19 hodin.

Kostel sv. Petra Louny:
koncert německého komorního sboru Chor-Art ze Stuttgartu
Jako hosté vystoupí dívčí trio Jazzies ze ZUŠ Louny. Pořádá pěvecký sbor Kvítek, který také zazpívá. Začátek v 18 hodin.

Sobota 3. listopadu

Kostel Sv. Václava Velká Černoc:
varhanní koncert
krásné skladby J. S. Bacha, W. A. Mozarta, M. A. Charpentiera a dalších mistrů v podání varhaníků Jiřího Knotte (z Filharmonie Teplice), Františka Baráka st. (varhaníka od sv. Petra a Pavla v Podbořanech) a jeho bývalého žáka Anatola Čajky. Svými pěveckými přednesy slavnostní okamžiky obohatí sólisté Severočeského divadla opery a baletu Ústí nad Labem Eva Boháčková (soprán) a Pavel Machát (tenor). Začátek ve 14 hodin.

Galerie ITC Osek v postorách oseckého kláštera:
Když hvězdy hovoří
zahájení výstavy obrazů žatecké malířky Aleny Skalické. Umělkyně se orientuje na obrazy s duchovní a snovou tématikou, mimo to se zabývá keramickými plastikami. Je členkou lounského výtvarného sdružení VOSA, Mezinárodní organizace výtvarníků FISAIC a Malířského společenství Chomutov. Začátek v 15 hodin.

Kulturní dům Koštice:
sbírka Diakonie Broumov
každoroční charitativní sbírka šatstva, obuvi, povlečení či hraček. Co neslouží vám, může ještě pomoci někomu jinému. V sobotu a neděli od 17 hodin.

Neděle 4. listopadu

Městská knihovna Louny:
meditace s doprovodem tibetských mís
meditace zaměřená na uvolnění stresu a napětí pro každého bez ohledu na věk či zdravotní stav. Koná se v malém sále. Od 14 do 16.30 hodin.

Loutkové divadlo Louny:
Jak rozčertit čerta
pohádka pro děti. Začátek ve 14.30 hodin.

Chrám sv. Mikuláše Louny:
varhanní koncert
na varhany zahraje Aleš Nosek, zpěv Blanka Talířová. Začátek v 15 hodin.