Pátek 8. července

Krásný Dvůr, fotbalový areál:
Krásnej Fest
8. ročník hudebního festivalu. V pátek se představí regionální kapely Hi Jack a Nucený výsek z Kadaně a oblíbené The Dioptrie z Kryr, dále také proběhne festivalová novinka: představení divadelní společnosti Matějka a spol. z Teplic se svojí hrou Balík na motivy vlády Richarda III. Od 19 hodin. (více čtěte zde)

Městská knihovna Louny:
Kola versus auta
promítání dokumentu v rámci projektu Promítej i ty. Od 21.30 hodin.

Disco Bílá růže Podbořany:
Páteční mejdan s DJ A 75
Od 21 hodin.

Podbořany, starý park u Billy:
Stezka odvahy ve starém parku
zve Rodinné centrum Podbořany pod vedením Zuzky Bechyňové Jiranové. Od 22 hodin.

Sobota 9. července

Mírové náměstí Louny:
Farmářské trhy
Od 8 do 12 hodin.

Rushwolf vyprávěl návštěvníkům, jak lidé v minulosti žili. Archeologický skanzen Březno u Loun:
Vítání prázdnin
Vyzkoušejte si život v pravěku, jak jste zdatní lovci nebo šikovné tkadleny. Pořádá Oblastní muzeum Louny. Od 9 do 17 hodin. 

Blažim, fotbalové hřiště:
Blažimské Eldorádo
Zábavný a soutěžní den ve veselých disciplínách a westernovém stylu. Soutěže pro muže v přehazování klády, lukostřelbě, pro ženy v jízdě na gumovém koni, házení na terč, pro smíšené páry v jízdě na divokém mustangovi a další. Pro děti pouťové atrakce, pro dospělé pak večer taneční zábava se skupinou Sortiment. Hodnotné ceny, občerstvení, bohatý doprovodný program, ukázky skutečných kovbojských dovedností, na závěr půlnoční ohňostroj. Celodenní program od 13 hodin.

Václav Upír Krejčí.Velká Černoc, prostranství u rybníka:
Dětský den s Václavem Upírem Krejčím
Ukázky práce hasičů, koníci, soutěže, pouťové atrakce, další bohatý program, večer ohňostroj a zábava pro dospělé se skupinou Korzet. Celodenní program od 13 hodin.

Staňkovice, fotbalové hřiště u altánu:
Letní setkání seniorů
k tanci, poslechu a zpěvu hrají Staropražští heligonkáři, Staňkorebelky, Dětská beseda, od 8 h fotbalový Memoriál P. Adlera, od 19 h letní disko. Od 14 hodin.

Statek Pohoda Skupice:
Koncert k 700. výročí narození Karla IV.
koncert zhudebněných středověkých textů hudebním skladatelem Danielem Dobiášem, účinkují Karel Heřmánek ml., Nikol Heřmánková a Daniel Dobiáš. Od 16 hodin.

Zámek Nový Hrad Jimlín:
Zámecké kulturní léto
dvě divadelní představení. Lakomá Barka od 17 hodin a Jindřich VI. od Williama Shakespeara od 20 hodin. První je pohádka pro děti, druhá divadelní klasika pro dospělé. Obě hry nastudovalo a předvede Činoherní studio Ústí nad Labem. (více čtěte zde)

Podbořany, hřiště Tatran:
Cirkus Astra
v programu diváci uvidí drezúru koní, poníků, pejsků, koziček, kouzelnické vystoupení, loutky, artisty a o smích a zábavu se postará klaun Arnošt. O přestávce se děti mohou povozit na ponících. Od 17 hodin.

Krásný Dvůr:
Krásnej Fest
v sobotu večer pokračuje program hudebního festivalu na dvou pódiích, na malé scéně vystoupí hudebníci věnující se hudební odnoži hip hop a elektronické hudbě. Na hlavním podiu vystoupí známá příbramská kapela E!E nebo Queens of Everything z Prahy. Cock Žatec, Špuntkvaně Praha, Time Shifters Praha, Rambanbám Chlumčany ad. Od 18 hodin.

Neděle 10. července

Kostel sv. Petra a Pavla Podbořany:
Nedělní bohoslužba
V 8.30 hodin.

Kostel Postoloprty:
Mše svatá
v 8.30 hodin, v 11.15 v Bítozevsi, v 15 h v Blažimi.

Pietní vzpomínka na vypálenou vesnici Český Malín na Ukrajině Památník u hřbitova Žatec:
73. výročí vypálení obce Malín na Volyni
pietní akt. Od 10 hodin.

Vernerův mlýn Brloh:
Dějiny mlynářství
přednáška spojená s ukázkou chodu mlýnských strojů. Od 14 hodin.

Podbořany, hřiště Tatran:
Cirkus Astra
drezúra koní, poníků, pejsků, koziček, kouzelnické vystoupení, loutky, artisté a o smích a zábavu se postará klaun Arnošt. O přestávce se děti mohou povozit na ponících. Od 15 hodin.

Kostel Krásný Dvůr:
Mše svatá
V 16.30 hodin.