Letní kino v Postoloprtech zve všechny milovníky promítání pod širým nebem na letní program. Filmové plátno je umístěno v areálu zámecké zahrady, promítat se bude po pět večerů. Začátky jsou vždy ve 21.30 hodin.

První film mohou diváci zhlédnout ve čtvrtek 9. července. Na programu je dobrodružný snímek pro celou rodinu Cesta do středu Země.

Milovníci rychlých kol si přijdou na své o čtrnáct dní později, čtvrtek 23. července, kdy se bude promítat film Speed Racer. Mladý závodník Speed Racer předvádí přirozený řidičský talent za volantem svého Mach 5. S pomocí rodičů, přítelkyně Trixie, mladšího bratra Spritla a tajemného Racera X, Speed závodí s nebezpečnými soupeři, aby zachránil rodinný podnik a sport, který je mu vším.

Třetí pokračování animovaného filmu o zeleném zlobrovi Shrekovi, jeho milované Fioně a o ukecaném Oslíkovi uvede kino ve čtvrtek 30. července.

V měsíci srpnu se diváci mohou těšit na dva snímky. Prvním z nich bude ve čtvrtek 6. srpna filmová adaptace slavného muzikálu Mamma Mia. Ve čtvrtek 13. srpna se vydá na bláznivé prázdniny do Francie mistr Bean. Jeho cesta se promění v sérii zmatků, nehod a katastrof.