Hned dvě představení z říjnového programu se podařilo vyprodat Vrchlickému divadlu v Lounech. Včera, ve čtvrtek 15. října večer, bylo úplně plné hlediště při one man show s názvem Caveman, vyprodaná je také komedie Ženy přežijí s Vojtěchem Kotkem, Janou Krausovou a Jitkou Schneiderovou, kterou uvede divadlo za týden - ve čtvrtek 22. října.

„Představení, která jsou zahrnuta v abonmá skupiny B, jsou vyprodána vždy. Právě do ní patří Ženy přežijí," sdělila Milena Syrovátková z oddělení propagace Vrchlického divadla v Lounech.

To má kapacitu hlediště 271 míst. Pro zájemce nabízí permanentky ve třech skupinách. Abonmá A jsou představení současného divadla, prodáno je 160 permanentek. Zmíněné abonmá skupiny B nabízí zábavná představení a lounské divadlo prodalo v této sezoně přes 190 permanentek. „Myslíme, že bychom jich prodali ještě víc. Ale nechceme to udělat, aby zůstaly nějaké vstupenky i pro zájemce, kteří si nechtějí koupit permanentku, ale mají zájem o konkrétní představení z této skupiny," vysvětlila M. Syrovátková.

Velký zájem je i o pohádky

Třetí abonmá skupiny C nabízí představení klasického divadla, lounské divadlo v současné sezoně prodalo přibližně 90 permanentek.

Kromě klasických představení je podle M. Syrovátkové velký zájem o pohádky pro děti. I tato představení jsou pravidelně vyprodána, je o ně velký zájem z řad mateřských a základních škol. „Měsíčně na tato představení přijde do našeho divadla tak tisíc dětí," říká M. Syrovátková.