Kino Svět Louny:

26. – 28. 6., 17.30 a 20.00 Marley a já, komed. Jak všechno změnil jeden pes aneb o soužití až příliš živého psího miláčka se členy jedné rodiny.

27. – 28. 6., 22.00 Krvavý Valentýn 3D, horor. Dlouho pohřbená noční můra se vrací do malého městečka v jednom z nejhorších hororových příběhů.

Obecní kino Blšany:

27. 6., 17.30 Líbáš jako Bůh, komed. Muž mezi dvěma ženami a žena mezi dvěma muži – to jsou motory komedie, poháněné pošetilostmi, sebeiluzemi i sny.

Kino Peruc:

27. 6., 17.30 Příběh o Zoufálkovi, anim. Diváci se ocitnou v kouzelném království, které se chystá na každoroční polévkovou slavnost. Řada nešťastných náhod ale způsobí tragédii. Když už se zdá, že krize nemůže být horší, narodí se Zoufálek.

19.30 Válka nevěst, komed. Je příběhem dvou kamarádek, jejichž dlouholeté přátelství podstoupí těžkou zkoušku, když jsou jim omylem zarezervovány jejich svatby v hotelu Plaza na stejný den.

Letní kino Žatec:

27. 6., 21.30 Pochyby, drama. Přísná ředitelka církevní školy v podání Meryl Streepové vede své svěřence a podřízené železnou rukou. Učitel a kněz v podání Philipa Seymour Hoffmana vnáší do školy moderního a uvolněného ducha.

28. 6., 21.30 Andělé a démoni, drama. Tým, který stojí za světovým fenoménem Šifra mistra Leonarda se vrací, aby uvedl očekávaný film Andělé & démoni založený na románovém bestselleru od Dana Browna. Tom Hanks opět ztvárňuje roli harvardského odborníka na religionistiku Roberta Langdona, který zjišťuje, že síly se starobylými kořeny se nezastaví před ničím, dokonce ani před vraždou, aby dosáhly svých cílů.