Pokud jste milovníky dobré české písničky a máte rádi pohlazení v podobě hlasu Honzy Nedvěda, určitě si nenechte ujít tento koncert. Zazní zde totiž to nejlepší z jeho tvorby.

Honza Nedvěd, věčný romantik, rozechvěje v pizzerii Quaranta v Podbořanech struny snad v každém, kdo má jeho písně rád. Navíc většinou koncertuje jenom na Slovensku, proto je toto ideální příležitost si jej přijít ve 20.30 poslechnout na živo do zahradní restaurace útulné pizzerie. Představí zde hity jako Valčíček, Stánky, Ptáčata ale i řadu dalších evergreenů, doplněných písničkami z vydané desky Bible pro Lucii, která se dostala na hudební pulty už v roce 2004.

Písničky Honzy Nedvěda jsou plné především velkého přátelství a obdivu k přírodě a provázejí jeho fanoušky již více než třicet let. Jistě se u nás nenajde člověk, který by neznal alespoň jednu písničku Honzy Nedvěda. Hity jako: „Ptáčata“, „Půlnoc“, „Na kameni kámen“ patří dnes už ke zlatému českému fondu. Mnohé z nich navíc zlidověly a staly se nedílnou součástí trampských zpěvníků, zpěvu u táboráků či na různých setkáních. Vstupné na koncert, kam si Jan pozval i zajímavé hosty, je 199 Kč.