Seriál se má v Žatci natáčet ještě ve čtvrtek 14. června, dva dny na konci června a pak na podzim a před Vánocemi. Jednou z nejznámějších postav Nemocnice je primář Arnošt Blažej v podání Josefa Abrháma, který ve třetí řadě povýší na ředitele. Primářkou se stane Alžběta Čeňková opět ztvárněnou Eliškou Balzerovou. Chybět nebudou ani „staří známí“ MUDr. Cvach v podání Josefa Vinkláře či MUDr. Králová, kterou hraje Jana Štěpánková.

Dalšími známými herci, kteří se opět objeví v seriálu, jsou například Saša Rašilov, Ondřej Brousek, Tomáš Töpfer, Hana Maciuchová, František Němec, Bára Hrzánová či Viktor Preiss. Mezi nové postavy, se kterými se televizní diváci příští rok na podzim při uvedení třetí řady Nemocnice s podtitulem Nové osudy setkají, patří herec a zpěvák skupiny Kryštof Richard Krajčo.

V seriálu si zahraje uznávaného, ale reptajícího lékaře Kryštofa Pavelku. Druhou novou tváří Nemocnice v podání známé české herečky Vilmy Cibulkové bude doktorka Marie Hudcová. Drsný jazyk a agresivní bojovnost lékařky se zkušenostmi ze zbídačené Afriky ji vynesou přezdívku Krvavá Mary.

Starostu seriálového města Bor, který ztvární Žatec, hraje Jiří Bartoška. „V seriálu je 60 velkých a středních rolí, 170 malých a epizodních rolí,“ řekl Přemysl Pražský, koproducent seriálu. Objeví se v něm i například Oldřich Kaiser, Milan Kňažko, Lucie Vondráčková, Libuše Šafránková či Zora Jandová.

Žatec se objeví v titulcích legendární Nemocnice

V Žatci se mají natáčet dva oblíbené seriály