Máte rádi Partičku? Pak se máte na co těšit! Na počátku prosince totiž budou její aktéři vystupovat v rámci své tour v Kulturním domě Moskva v Žatci. Vstupenky jsou už nyní v předprodeji na www.ticketstream.cz nebo v CK Jarotour Žatec, náměstí Svobody 42.

Partička je oblíbená zábavná improvizační show, kde nikdo dopředu netuší, co se bude dít. Skupina herců se týden co týden objevuje na obrazovkách TV Prima s cílem pobavit sebe i televizní diváky. Herci jsou „vhozeni do vody" a ani oni sami netuší, co se bude ten večer odehrávat. Právě spontánnost a improvizační mistrovství dělá z každého dílu jedinečnou událost, která se nedá nacvičit ani zopakovat. Je to kouzlo okamžiku, které vzniká přímo před kamerou.

Jediný, kdo zná témata jednotlivých her, je moderátor. Moderátor má za úkol herce pomocí vybraných témat nejen inspirovat, ale zároveň dostat i do úzkých, aby předvedli, co v nich doopravdy je.

Richard Genzer, Michal Suchánek, Ondřej Sokol, Igor Chmela, Marián Čurko, Daniel Dangl, to je tým Partičky. Zábava je to tak hustá, že by se dala krájet. Ostatně nenechte si ujít jedinečnou příležitost a přijďte se podívat!

Tomáš Skupina

Partička• Vystoupení v Žatci proběhne 8. prosince v KD Moskva. 
• Čtenáři našeho deníku budou moci vyhrát několik vstupenek, soutěž uspořádáme během října či listopadu. Sledujte tištěné vydání.