Činohra pražského divadla Metro zavítá ve čtvrtek 15. října do Kulturního domu v Podbořanech. Diváci uvidí divadelní hru od Gustava Skály - Poslední šance. Začátek je v 19.30 hodin.

Naprosto současná komedie, která vám možná něco připomene. Už jste někdy chtěli vyměnit byt? A už jste někdy hledali partnera na inzerát? A už jste někdy zkusili spojit ty dvě věci tak, abyste zabili dvě mouchy jednou ranou? Jestli ne a chcete to zkusit, tak dřív než začnete, podívejte se na komedii Poslední šance. Někdy se totiž věci tak zamotají, že z lovce je lovený a místo toho, abyste získali onen vysněný byt, málem přijdete i o ten vlastní.

Když má totiž někdo opravdu poslední šanci, tak často nemá co ztratit… a někdy pak snadno ztratí i to poslední: pud sebezáchovy. A pak si s takovým nešťastníkem náhoda zahraje opravdu veselou komedii… Vyřazuje se ze hry jen ten, kdo to vzdá.

Titulní hrdinka inscenace nic nevzdává, naopak. Mohla by se sice cítit životem zklamaná, ale pouští se do tuhého boje s osudem, který se rozhodla ovlivnit. Protože to dělá vlastně poprvé, je v tom poněkud nešikovná…

Můžeme jí sice fandit a držet palce, ale zároveň se bavíme tím, do jakých roztomile ztřeštěných situací se svou aktivitou neustále dostává.

Hrají: Zdena Herfortová, Luba Skořepová, Jiří Datel Novotný, Marcel Rošetzký, Radek Zima nebo Vojtěch Efler.