Milovníci letních festivalů by si měli v kalendáři zaškrtnou víkend 18. a 19. června.

V Postoloprtech se uskuteční druhý ročník hudebního open air festivalu NaFest.

„Po úspěšném loňském ročníku, který jel až do pozdních nočních hodin, jsme se rozhodli přinést Vám ještě mnohem více zábavy, pestrosti a hudebních stylů. Narozdíl od loňského ročníku se nejedná již čistě o revivalový festival, budete mít možnost vidět i opravdové hvězdy,“ zvou na webových stránkách festivalu pořadatelé.

Dvoudenní hudební festival odstartuje v 18 hodin dívčí punková skupina Swett Zone, mladé dívčiny poté vystřídají drsní Morčata na útěku. Dále vystoupí De Bill Heads, oblíbená formace Tři sestry revival Banda a večer zakončí punk-rockový revival slovenských Horkýže Slíže - Horkou ji Slízej.

Sobotní program odstartuje již v 16 hodin hlavní hvězda – rapper s kytarou Jaroslav Ládek, známý spíše jako Xindl X. Do podvědomí fanoušků se dostal písní Anděl.

Dalším tahákem je pak vystoupení Lucky Vondráčkové. Návštěvníci se dále mohou těšit na Team revival, Kabát revival z Hradce Králové, rockovou formaci Nevim a Kiss revival.

Letošní novinkou je taneční stage.„Vybrali jsme DJská jména hned z několika regionů tak, aby jste měli možnost si při světelné megashow i zatančit na hudbu z regionů Žatecka, Lounska, Podbořanska, Chomutovska, Plzeňska a Kladenska,“ dodávají pořadatelé.

Vstupné je 150 korun v den konání. Zahájen je i předprodej (dívčí patroly v Kauflandech, Tescu, Centralu a jinde) v ceně 125 korun.

ŽATECKÝ A LOUNSKÝ DENÍK JE NA FACEBOOKU! STAŇTE SE FANOUŠKEM!