Vystoupí v tamním klubu Imperium Music Land v rámci Hip Hop Jam Tour 2007. Kromě zlatého hřebu večera - koncertu PSH se návštěvníci mohou těšit na párty sety od Oriona a Mike Trafika. Nebude chybět set od lounského DJ Kwé. Zazní jak aktuální partypecky, tak starší klasiky. Akce startuje úderem 21. hodiny.

Orion, zakladatel PSH, v roce 1993 vydal své zásadní demo a od té doby prakticky funguje s jistými obměnami až dosud. První album Repertoár zaznamenalo velmi příznivé ohlasy a pomohlo kapele se dostat na výsluní nejen české hip–hopové scény, přičemž Oriho sólovky Teritorium I a II už dostalo PSH mezi přední kapely české muziky jako celku a jejich poslední počin Rap´n´Roll toto jen potvrdilo.

PSH v rámci open air festivalu navštíví osm měst. Fanoušci je již mohli slyšet v Ostravě, kde šňůru koncertů započali, v Ústí nad Labem, Karlových Varech, v Olomouci a Plzni a v pátek je uslyší i lounské publikum. Jejich účinkování tím ale nekončí. Poté zavítají do Brna a jako poslední zastávku si vybrali Prahu. Turné je předzvěstí v Čechách zbrusu nového dvoudenní urban culture open air festivalu, který je naplánován na 3. a 4. srpna na letišti v Mimoni. Hlavními hvězdami fetivalu jsou rapper světového formátu a bývalý člen G-Unit a parťák 50 Centa - The Game a crunk rider David Banner. Návštěvníci se také mohou těšit na dvacítku nejprestižnějších českých party deejay´s.