Předchozí
1 z 5
Další

V Žatci bych ráda zůstala, ale kvůli mé vysněné práci to nejspíš nepůjde. Chtěla bych někam k Praze, abych to měla blízko k práci. Momentálně studuji druhý ročník dopravní fakulty na ČVUT v Praze, obor lidského faktoru v letecké dopravě. Jsem hodně ráda, že jsem se nakonec rozhodla pro tuto školu, moc se mi na ní líbí.

Anet Skuhrová

Do maturity jsem nevěděla, kam jít. Nejprve jsem si dávala přihlášku na více škol a taťka mi poradil, že bych se mohla věnovat letadlům, když už to máme v rodině. On pracuje jako letovod pro bojové použití. Dělala jsem přijímací zkoušky i na "zemědělku" na zahradní architekturu. To byla původně moje priorita, ale po přijímačkách jsem si to rozmyslela. Takže jsem skončila na ČVUT, ale vážně bych neměnila.

Anet Skuhrová

Ráda jsem se svými přáteli, hraji na klavír, soupeřím v Just dance se svým jediným sourozencem, sestrou Julčou, ale hlavně hraji závodně badminton. Mými nejlepšími mezinárodními úspěchy jsou třikrát první místa v Dánsku, jedno druhé místo ve stejné zemi a poté na celkem vysoké úrovni v Lucembursku třetí místo.

Anet Skuhrová

Přivedla mě k tomu moje mamka, která je odmala mou trenérkou. Dalším úspěchem jsou loňské světové univerzitní hry v Chorvatsku. Tam jsme byli se spoluhráči jako tým ČVUT v badmintonu a celkově jsme se umístili třetí.

Anet Skuhrová

Hodně zemí už jsem viděla, například Slovinsko, Rusko, Velkou Británii, Krétu a Nizozemsko. Nejvíce se mi líbilo v Nizozemsku kvůli příjemnému létu, kdy se dá jezdit hodně na kole. Chtěla bych se podívat ještě do severní Evropy, Austrálie, Kanady a na Nový Zéland, protože je tam úžasná příroda, moře, krásná města a hlavně se na Novém Zélandu natáčel Pán prstenů. Mým nejoblíbenějším jídlem jsou bryndzové halušky, ale sním všechno.

Anet Skuhrová