Předchozí
1 z 5
Další

Jana Poláková: Chci pomoci ženám i mužům v oblasti intimních vztahů a sexuality 

Devětadvacetiletá Jana Poláková si ve Staňkovicích na Žatecku nedávno otevřela masážní studio. Výjimečné je tím, že nabízí pomoc ženám, mužům a párům rozvíjet se v oblasti sexuality a intimních vztahů.

Celostní smyslné masáže, vaginální mapování, mužský celotělový orgasmus, poradenství v oblasti intimity a partnerských vztahů. To vše ve studiu nabízím. Se svými klienty mluvím, smyslně se jich dotýkám, nechybějí masáže intimních partií. 

Jana PolákováZdroj: archiv Jany Polákové

Zájemců o masáže je docela dost, a to jak ze strany mužů, tak i žen. Podle mnoha mých kolegů a známých z oboru bylo otevření masážního studia na malé vesnici u malého města vcelku hrdinským činem. Obvykle se nabízejí ve velkých městech. Své práci ale věřím a cítím, že má obrovský smysl. Budu šťastná, i kdybych měla pomoci byť jen nepatrnému množství lidí.

Jana PolákováZdroj: archiv Jany Polákové

Pro celostní smyslné masáže jsem se nadchla díky své vlastní zkušenosti před čtyřmi lety, kdy mi její absolvování změnilo život. Na vlastní kůži jsem zažila, jaké ohromné bohatství se skrývá v našem těle a jak skrze práci s ním dokážeme měnit naše myšlení a chování. Začala jsem se proto o masáže zajímat hlouběji, což mě přivedlo k odbornému výcviku celostních smyslných masáží. V té době už jsem věděla, že se tomu chci věnovat i profesně. 

Jana PolákováZdroj: archiv Jany Polákové

Při všech masážích, které svým klientům nabízím, uplatňuji jednu zásadní ingredienci – vědomý dotek. Je to takový druh doteku, kterým vyjádřím svou plnou přítomnost v kontaktu s druhým člověkem. Věnuji mu svou absolutní pozornost i péči a neodbíhám myšlenkami někam pryč. Jsem tu jen a pouze pro něj, tady a teď, po celou dobu masáže.

Jana PolákováZdroj: archiv Jany Polákové

Jsem certifikovaná masérka a absolventka Evropské akademie somatického vzdělání. Se svými klienty pracuji nejen na základě teoretických znalostí. Velkou inspirací jsou převážně vlastní zkušenosti a praxe z desetidenního výcviku Core Touch I, který představuje nejucelenější a nejhlubší vzdělání v oblasti tantrické masáže v ČR a většině dalších zemí Evropy. 

Jana PolákováZdroj: archiv Jany Polákové