Předchozí
1 z 5
Další

Magda Marvanová stíhá práci, rodinu i spoustu koníčků

Maminka dvou dětí ze Žatce je velmi aktivní, kromě zaměstnání stíhá i mnoho koníčků a hlavně rodinu. Magda Marvanová pracuje jako manažerka prodeje.

Mám dvě hodné a krásné dcery. Elišku a Marušku. Dělají nám radost. Obě sportují, jezdí s námi na výlety. Moje rodina je pro mě nejvíc, s manželem jsme postavili domeček, je nám dobře.

Magda Marvanová ze Žatce

Pracuji jako manažerka prodeje, nabízím obchodům textilní výrobky, módu a podobné věci. Moc mě to baví. Hodně při práci cestuji po naší republice, je to sice někdy na silnicích únavné, ale zase se podívám na hodně míst. Baví mě lidem nabízet nové věci, ukazovat, co máme nového a pěkného.

Magda Marvanová ze Žatce

Cestování mám ráda. S rodinou často vyrážíme na výlety. Po České republice hodně na zajímavá místa, ale i do zahraničí na dovolené. Nejvíce se nám líbí v Chorvatsku, třeba na Hvaru je nádherně. Nebo na Makarské, hned bych tam zase jela. Ale i další „mořské“ země mě moc baví.

Magda Marvanová ze Žatce

Moje koníčky? Je jich myslím dost. Ráda si zaběhám, zacvičím. Občas si zkusím i nějaké hromadné běhy. Také s kamarádkami občas něco vyrábíme. Z textilu, z keramiky, prostě něco rukama, dekorace, dárky a podobně. Baví mě také geocaching, kde v přírodě a na různých dalších místech hledám skryté schránky. Také ráda jezdím na kole. No a největší koníček je samozřejmě rodina.

Magda Marvanová ze Žatce

Ráda se bavím. Posezení s rodinou, s kamarádkami, při tom vždy doplním baterky. A když už nepomůže nic z toho, tak občasné lenošení určitě ano.

Magda Marvanová ze Žatce