Předchozí
1 z 5
Další

Pavel JindřichZdroj: Deník / Hynek Dlouhý

Tak abych se představil. Jmenuji se Pavel Jindřich, narodil jsem se v roce 2003. Bydlím v Teplicích, ale reprezentuji oddíl TJ Stadion Louny. Od mala jsem hodně sportoval, vlastně jakýmkoliv způsobem. Od samého začátku mě nejvíc přitahovalo kolo. Je pravda, že v 5-ti letech jsem hrál fotbal, což trvalo zhruba dva měsíce.

Pavel JindřichZdroj: Deník / Hynek Dlouhý

Aktuálně studuji na obchodní akademii v Teplicích. Co se týče například školy, nikdy mi zásadní problém nedělala. I když zejména během cyklokrosové sezóny, která je od září do února, jsem měl ve škole opravdu častou absenci.

Pavel JindřichZdroj: Deník / Hynek Dlouhý

Konkrétně k cyklokrosu jsem se dostal během roku 2016. Letos jsem se nominoval na mistrovství světa ve švýcarském Dubendorfu. Mám už za sebou poměrně pěkné úspěchy. Kdybych to shrnul, tak ty největší jsou tyto: Celkový vítěz Českého poháru na horských kolech, druhé místo na Letní olympiádě mládeže na horských kolech, třetí místo na MČR v cyklokrosu, mistr České republiky v časovce družstev, 43. místo na Mistrovství světa v cyklokrosu.

Pavel JindřichZdroj: Deník / Hynek Dlouhý

O ostatních zálibách se u mě moc mluvit nedá. Na nic jiného než je cyklistika čas moc nezbývá (smích). V budoucnu bych byl samozřejmě moc rád, kdybych se dokázal cyklistikou živit. O ostatních věcech jako je třeba vysoká škola jsem zatím vůbec nepřemýšlel. Půjdu od závodu k závodu a uvidím jak se všechno vyvine.

Pavel JindřichZdroj: Deník / Hynek Dlouhý

Také jsem v hlavě přemýšlel o nějaké perličce, která se mi stala v cyklokrosu, tak mě toho zrovna moc nenapadlo. Ale jo, v jednom závodě jsem měl hned tři defekty. To je docela rarita..