Předchozí
1 z 5
Další

Hana HolubováZdroj: archiv Hany Holubové

Když byla malá, tak si představovala jak nosí kufřík s fénem, nůžkami a kartáči. Stát se kadeřnicí bylo pro Hanu Holubovou ze Žatce jasnou volbou. Po návratu z mateřské si splnila svůj velký sen a otevřela si vlastní salon s názvem Hanka Holubová Hair design.

Hana HolubováZdroj: archiv Hany Holubové

„Salon mám v bývalé prodejně pana Chota. Krámek znám ještě z dětství, jako malá jsem si tam chodila kupovat svačiny do školy. Tehdy by mě nenapadlo, že v něm budu mít jednou svůj salon. Mám k tomuto prostoru citový vztah,“ svěřila se.

Hana HolubováZdroj: archiv Hany Holubové

Práce ji baví a snaží se v ní neustále zdokonalovat. „Sleduji nejen nejnovější trendy, ale i navštěvuji nejrůznější školení a stáže. Kromě kadeřničiny se nyní zaměřuji také na vizážistiku, abych mohla svým klientkách, nevěstám a maturantkám, poskytnout kompletní servis. Velmi si zakládám na kvalitě, proto používám kvalitní výrobky jako jsou L Oreal profesionál a na vizáž MC, Nyx apod. Spolupracuji s mosteckým salonem Delta a pomáhám floristce Jarušce Růžičkové na různých charitativních akcích, přehlídkách, svatbách,“ dodala.

Hana HolubováZdroj: archiv Hany Holubové

Současnými trendy jsou podle ní techniky ombre, sombre, balayage. „Hlavně v letních měsících jsou hodně žádané techniky prosvětlování vlasů, které simulují dotek slunečních paprsků ve vlasech. Momentálně se snažím vzdělávat v nejnovějších trendech pokročilých blond technik a rozšiřovat své obzory v oblasti vizážistiky.“

Hana HolubováZdroj: archiv Hany Holubové

Preferovanou osobu z řad filmových či hudebních hvězd, kterou by chtěla ostříhat, nemá. „Každá z mých zákaznic je pro mě celebritou. Každá je jedinečná a nese si s sebou svůj vlastní životní příběh, a je jedno jestli to je prodavačka, uklízečka, učitelka či makléřka,“ vysvětlila. Volný čas věnuje hlavně svým dětem a partnerovi Jiřímu. „Občas také ráda zajdu do fitnescentra nebo se projedu v přírodě na kole,“ pronesla maminka 14-letého Davida a 3,5-letého Tomíka.

Lea Kernerová