Bojovalo se nejen o vítězství v tomto turnaji, ale i o body, které se jako poslední započítávaly do žebříčku jednotlivců a dvojic pro letošní sezonu.

V turnaji mužů si první místo vybojoval Zdeněk Lacina z Mexika Chomutov, když ve finále porazil Václava Schieferdeckera z Ložiskové mafie Pšov. V turnaji žen vyhrála Žaneta Rödlová z Kance Most, která porazila ve finále Karlu Vicanovou, hrající za Splašené koně Most.

V turnaji dvojic mužů si druhé vítězství odváží Zdeněk Lacina společně s Antonínem Davídkem z Formanů Duchcov. V turnaji dvojic žen si první místo vybojovaly Karla Vicanová a Pavla Dvořáková z družstva Neuděláš nic Most (nejlepší týmy na menších snímcích).

Mezi muži kraluje V. Schieferdecker z Pšova

Na závěr celého turnaje proběhlo vyhlášení všech žebříčků jednotlivců a dvojic, když v nejprestižnějším absolutním žebříčku za rok 2016 skončil na prvním místě mezi muži Václav Schieferdecker ml.. Mezi ženami si 1. místo vybojovala Žaneta Rödlová. V žebříčku dvojic se na 1. místě umístil Zdeněk Hájek z Red Hornets Písty a v ženách 1. místo vybojovala Jana Ilenčíková z Ložiskové mafie Pšov.

Všichni hráči předvedli vynikající výkony.

Jiří Minařík,
SČOŠS