Koncert zahájil dětský pěvecký sbor Carmen ZUŠ Louny vedený Kateřinou Štolovou a Renatou Friedlovou. Ve druhé polovině pak zpívali hudební skladatel Daniel Dobiáš s Táňou Fischerovou.

Překrásně vyzněly písně, které zpívali všichni společně. Z koncertu si tedy odnesli krásný zážitek nejen diváci, ale i členové pěveckého sboru Carmen, protože si mohli společně zazpívat s herečkou Táňou Fischerovou.

Hala byla vyzdobena pracemi žáků výtvarného oboru ZUŠ Louny Květiny k narozeninám. Koncert byl prvním z celého projektu, který připravuje ZUŠ spolu se Stopami u příležitosti významného životního výročí hudebního skladatele Zdeňka Šestáka a podpořil ho Státní fond kultury ČR, Ústecký kraj, město Louny a Nadace Život umělce.

Další akcí, která se bude ve Skupicích konat v sobotu 24. října, je Den koní a dětí, jehož součástí je kromě jiného Hubertova jízda, soutěžní klání koní, dílny pro děti a koncert orchestrů. Také toto bude jistě velice zajímavá akce a stojí za to, se na ní přijet podívat. Vždyť kde můžeme vidět soutěžit koně ve slalomu, kavalety, roland, vlaječkový závod, srážení chocholů a podobně. Že nevíte, co to znamená ? Přijeďte se podívat.

Jindřiška Riedlová