Dva lidské životy vyhasly při dopravním karambolu v pondělí před 15. hodinou u Panenského Týnce. „Došlo ke střetu nákladního a osobního automobilu. Bohužel, dva lidé z osobního automobilu nehodu nepřežili. Řidič nákladního vozu by měl být podle prvotních informací nezraněn,“ informovala Deník Irena Pilařová, policejní tisková mluvčí. Na silnicích okresu Louny letos zemřelo devět lidí.

Silnice I/7 z Lounska na Prahu je u Panenského Týnce aktuálně zcela uzavřená. „Doprava je odkláněna na okolní komunikace,“ pokračovala Pilařová. Jak dlouho bude silnice neprůjezdná, se zatím neví. Pravděpodobně ale až do večerních hodin.

Ke karambolu vyjely také tři hasičscké jednotky. „Hasiči provedli protipožární opatření a vyprostili těla z havarovaného vozu,“ uvedl Lukáš Marvan, mluvčí hasičů.

Na silnici I/7 z regionu na Prahu dochází k tragickým nehodám poměrně často, odborníci už dlouho volají po dostavbě hodně přetížené komunikace. Některá místa na této silnici patří mezi nejnebezpečnější v kraji, hodně tam dochází ke smrtelným karambolům.