Mladík ve věku 23 let tragicky zemřel v pondělí 26. září večer na kolejišti poblíž hlavního nádraží v Lounech. Podle výpovědi strojvedoucího vlakové soupravy ležel na kolejích a nereagoval na troubení. Strojvůdce už nedokázal kvůli malé vzdálenosti rozjetý vlak zabrzdit, souprava mladého muže přejela a lékař po ohledání konstatoval smrt.

Událost potvrdila Jaromíra Střelcová, mluvčí Policie ČR Louny. „Případ policie intenzivně vyšetřuje. Kvůli stanovení přesné příčiny úmrtí byla nařízena i soudní pitva. Strojvedoucí zahlédl krátce před srážkou v kolejišti ležící osobu, která nereagovala na troubení vlaku. Použil i rychlobrzdu, ale ani ta již nedokázala srážce zabránit. K úmrtí muže došlo zřejmě následkem střetu s vlakovou soupravou, ale příčinu definitivně určí soudní pitva," uvedla Jaromíra Střelcová.

K tragickému střetu došlo v pondělí ve 22.30 hodin, policie událost dál šetří.

Žena zemřela na přejezdu

Na přejezdu v Husově ulici v Lounech přišla ve středu 11. května o život žena. Srazil ji vlakPřímo v Lounech jde letos už o druhou osobu, kterou usmrtil vlak. První událost se odehrála v polovině května na přejezdu v Husově ulici. A to dokonce před zraky náhodných svědků.

Žena podle tehdejších prvotních poznatků vstoupila rovnou pod přijíždějící soupravu. Na následky zranění na místě zemřela. Vzhledem k průběhu celé tragédie se teorie přikláněly k sebevraždě.

Připomeňte si: Na přejezdu v Lounech usmrtil vlak ženu