Ke dvěma vážným nehodám došlo o víkendu na silnicích v okrese Louny. Na silnici Praha - Chomutov na lounském obchvatu, v místě sjezdu Louny centrum, v sobotu 3. listopadu brzy ráno havaroval s osobním autem Škoda Felicia 27letý řidič. „Rychlost jízdy nepřizpůsobil mokré silnici a dostal smyk. Nejprve vjel do pravého travnatého příkopu, po několika metrech se vrátil zpět na vozovku a sjel do levého příkopu, kde se otočil přes střechu a narazil do listnatých stromků. Nakonec skončil na kolech," popsala Jaromíra Střelcová, lounská policejní mluvčí.

Mladý řidič skončil v nemocnici

Při havárii utrpěl mladý řidič těžké zranění, se kterým byl přepraven rychlou záchrannou službou do nemocnice. Hmotná škoda byla odhadnuta na celkem 16 000 Kč. Nehodu šetří dopravní policisté.

K vážné nehodě došlo také na silnici I/15 Most - Lovosice mezi Hořencem a Kozly na Lounsku. V neděli 4. listopadu odpoledne tam skončilo v příkopu osobní auto. Pro zraněnou řidičku přiletěl vrtulník, druhého zraněného odvezla záchranka do mostecké nemocnice.