Tragická dopravní nehoda se stala v pátek 26. června v jednu hodinu ráno na Lounsku na silnici I/7 u odbočky na Bítozeves.

Pětačtyřicetiletý řidič z Teplicka nejdříve ze svým Fordem transit „létal“ po silnici od jedné strany na druhou, poté z dodávky vypadl. Auto se následně na něj převrátilo a přimáčklo ho.

„Muž utrpěl mnohačetné zranění, které nebylo slučitelné se životem. Zdravotníci z přivolané rychlé záchranky už mu nemohli pomoci,“ řekl mluvčí lounské policie Tomáš Krupička.

Motorista mířil od Chomutova směrem na Louny. Na přímém úseku vjel zatím z nezjištěných příčin mimo silnici, kde dostal pravděpodobně smyk. „Vozidlo pak nabouralo do dopravní značky a poté do svodidla. Dostalo se do rotace a převrátilo se na bok. Po asi sto metrech narazilo v příkopě do betonového mostku,“ popsal tragickou kolizi Krupička. Pětačtyřicetiletý řidič během nehody z automobilu vypadl, zřejmě nebyl připoutaný. Vůz se poté na něj převrátil. Pod autem zůstal motorista zaklíněný horní části svého těla. Vyprostili ho až přivolaní hasiči.

Co se vlastně stalo, a proč řidič na rovné silnici havaroval, má teď za úkol zjistit policie.