K řadě nehod vyjížděli během víkendu hasiči v okrese Louny. Zranilo se několik lidí. V pátek 28. února dopoledne vylétlo osobní auto ze silnice mezi Perucí a Hřivčicemi na Lounsku a narazilo do stromů. Pro zraněného řidiče přiletěl vrtulník letecké záchranné služby. „Profesionální hasiči z Loun zajistili auto proti vzniku požáru a vozidlo vklíněné mezi dva stromy vyprostili," uvedl Michal Hrdlička z Hasičského záchranného sboru Ústeckého kraje. Ve stejný den jeli k nehodě také profesionální hasiči z počeradské elektrárny. Vytahovali auto, které sjelo ze silnice do pole.

V sobotu dopoledne vyrazili k nehodě u Vroutku podbořanští profesionální hasiči. „Zranila se při ní jedna osoba. Hasiči zajistili místo nehody a uklidili silnici," sdělil M. Hrdlička. Odpoledne u Bitozevsi na Žatecku narazilo auto do stromu. I v tomto případě se zranil jeden člověk. „Hasiči provedli protipožární opatření a počkali na příjezd policie. Po jejím vyšetření nehody uklidili vozovku," popsal M. Hrdlička.

V neděli odpoledne se stala nehoda dvou osobních aut u Skupic nedaleko Postoloprt. Střet se tentokrát obešel bez zranění, přivolaná jednotka hasičů na místě ale nemusela zasahovat.

V pondělí 3. března po šesté hodině ráno jeli hasiči ještě na dopravní nehodu dvou osobních vozidel na kruhový objezd silnice I/27 Most - Plzeň u průmyslové zóny Triangle na Žatecku. Jeden člověk se při ní zranil. „Hasiči zajistili vozidla proti vzniku požáru, uklidili následky nehody a jímali unikající provozní kapaliny z aut," sdělil Michal Hrdlička.