Z toho místa jde mráz po zádech. Pod mostem, kde před týdnem havarovalo auto se třemi dětmi, vzniklo malé pietní místo. Na jednoduchý křížek s nápisem „vzpomínáme" dal kdosi i růžovou čepičku, která na místě zůstala po nehodě. Patřila jedné z dívek, které v autě jely. Přes ni je položená také modrá čelenka. Symboly jsou o to smutnější, že ani jedna holčička nepřežila. Přes veškerou snahu lékařů v nemocnicích zemřely. Bylo jim pouhých 6 a 10 let.

Kolem křížku jsou také svíčky, květiny a tři plyšové hračky. Medvídek, lvíček a veselý psík se saxofonem. Smutná připomínka tragédie. Dvě ženy, řidička ze Žatce a spolujezdkyně z Lounska, skončily v ústecké nemocnici a jsou mimo ohrožení života. Stejně tak poslední dítě, desetiletý syn řidičky, byl měl být v pořádku. Už po nehodě byl ve stabilizovaném stavu. Tragédii připomíná na místě ještě něco. Podél levotočivé zatáčky, z níž Peugeot ve středu večer vyletěl, stojí tři mobilní výstražné značky. Varují ostatní řidiče, aby si tu dali pozor a zvolnili.

K nehodě došlo ve středu 11. listopadu kolem 18. hodiny. Šestatřicetiletá řidička ze Žatce jela po staré silnici podél R7 a zatím z nezjištěných příčin sjela mimo vozovku. Její Peugeot 307 pak narazil do sloupu mostu a převrátil se. Záchranáři museli na místě dívky oživovat, vrtulníky je přepravily do nemocnice v Praze a Ústí. Tam ale bohužel později zemřely.

Připomeňte si: Po tragické nehodě bohužel zemřelo i další dítě