Policisté přijali oznámení o nehodě kolem půl jedenácté. „Jedná se o dopravní nehodu dvou vozidel, tři osoby z jednoho osobního vozidla byly zraněny,“ uvedla policejní mluvčí Alena Bartošová s tím, že lidé z druhého vozidla jsou v pořádku. Při příjezdu policie byly všechny osoby při vědomí, alkohol v krvi řidičů policisté vyloučili dechovými zkouškami. „Příčiny a okolnosti jsou předmětem dalšího šetření, které na místě probíhá,“ doplnila Bartošová.

Po dobu zásahu záchranky a hasičů, tedy během necelé hodiny po nehodě, byl zdejší provoz částečně sváděn na objízdnou trasu. Nyní je tu doprava svedena do jednoho jízdního pruhu.

„Dvě osoby utrpěly velmi vážná zranění,“ sdělil mluvčí krajských záchranářů Prokop Voleník. „Jedna z nich letěla vrtulníkem, druhá jela s pozemní posádkou do ústeckého traumacentra. Třetí osobu jsme sanitním vozem převezli s podezřením na středně vážná zranění do nemocnice v Mostu,“ doplnil Voleník.

Ve čtvrtek 20. srpna si na Mírovém náměstí v Lounech lidé připomenuli výročí okupace Československa vojsky Varšavské smlouvy v roce 1968.
OBRAZEM: V Lounech si připomněli srpnovou okupaci