Nešťastnou náhodou vypadla z obytného domu v Mostě 57letá žena. Domnívala se, že prochází dveřmi, místo toho vkročila do prázdna.

O případu informovala policie.

Neobvyklá nehoda se stala již minulý týden v jednom z rekonstruovaných domů v Seifertově ulici v Mostě. Objekt je sice oplocen a opatřen cedulí o zákazu vstupu, toho však dotyčná žena nedbala. Ještě společně se svým přítelem a dalšími kamarády se v noci rozhodli v domě přenocovat.

„Muž usnul, žena popíjela se svými přáteli alkohol. Pak si najedou potřebovala odskočit. Zřejmě v tu chvíli zapomněla, že je v druhém patře a prošla otvorem, kde dříve byly balkonové dveře,“ popsala, jak k úrazu došlo, mluvčí mostecké policie Ludmila Světláková. Při pádu se žena těžce zranila. Sanitka ji odvezla nejprve do mostecké nemocnice, následně byla transportována do nemocnice v Ústí nad Labem.

Policie okolnosti pádu prošetřovala kvůli možnosti, že by dotyčnou ženu někdo z výšky schválně strčil. V těchto dnech však případ odložila. Cizí zavinění kriminalisté neprokázali. „Jednalo se o nešťastnou náhodu,“ uzavřela policejní mluvčí Světláková.