Velmi úspěšnou sezonu mají za sebou atleti ASK ELNA Počerady. Medaile mají z republikových mistrovství i z přeborů kraje.

Patnáctiletá Veronika Benková a o dva roky starší Tomáš Jonáš se stali nejúspěšnějšími atlety oddílu ASK ELNA Počerady v roce 2011.

Jonáš vybojoval nejprve tři krajské dorostenecké tituly v hale, v bězích na 60, 200 a 400 m, ke kterým v únoru přidal stříbrnou medaili za druhé místo na 400 m z mistrovství ČR dorostu.

Jonáš běhá extraligu za muže Kladna

V létě získal krajský titul mezi muži za vítězství na 100 m a přidal dva krajské dorostenecké tituly na 100 a 200 m.Na mistrovství ČR v Ostravě vybojoval dorostenecký bronz v běhu na 200 m a na 100 m trati doběhl čtvrtý. S extraligovými muži Kladna skončil Jonáš na čtvrtém místě ve finále mistrovství ČR družstev dospělých a s kladenskými dorostenci získal další bronzovou medaili za třetí místo na mistrovství ČR družstev dorostu.

Veronika Benková získala ve sprinterských disciplinách celkem pět halových titulů, z toho tři žákovské, na 60, 150 a 300 m a dva v kategorii dospělých, na 60 a 200 m.Zimní sezonu pak v březnu korunovala dvěma zlatými medailemi z halového mistrovství ČR žactva, za vítězství na 60 a 150 m. V květnu přidala další krajský žákovský titul v běhu na 150 m.

Zlato z krajských přeborů získala v sezoně 2011 pro počeradský oddíl také Gabriela Kurková v běhu na 800 m dorostenek, žákyně Aneta Hajná za vítězství v nejkratším sprintu na 60 m a štafeta starších žákyň na 4 x 60 m.

V počtu získaných medailí na mistrovství ČR se atleti ASK ELNA Počerady stali v sezoně 2011 nejúspěšnějším oddílem v rámci kraje.