První zápas proti Jablonci dlouho nevypadal, že by měl být letošním prvním vítězným pro domácí. Hosté neustále vedli, před dohrávkou poslední směny dokonce 2:8. Louny ale zabojovaly a neuvěřitelným výkonem na pálce, korunovaným dvojmetovým odpalem Srbeckého, nakonec vybojovaly vítězství. I do druhého utkání vstupovali lounští baseballisté s odhodláním uzmout soupeři body.

To se však již nepodařilo. Hosté s pravidelností dobře seřízeného stroje přidávali body v každé směně, na což Lounští nedokázali v útoku reagovat. Jediným kladem druhého utkání tak je první homerun juniora Michala Kříže v soutěžním utkání.

Louny – Jablonec 9:8, 3:13

Svá utkání hrála o víkendu i další lounská družstva. Junioři v hodně pozměněné sestavě, poznamenané zraněními a maturitami, dokázali porazit pražské Tempo 18:9. V tomto zápase na sebe výrazně upozornili skvělou hrou na pálce Vích a Šebek. Starší kadeti utrpěli debakl v Praze od Kotlářky 2:25, mladší kadeti také prohráli s Kotlářkou v poměru 8:16.

B tým mužů nastoupil proti Rýchorům a dokázal zvítězit 17:14. Nejlépe se na pálce dařilo Křížovi a Fouskovi. Příští zápas sehrají lounští baseballisté na domácí půdě, v sobotu ve 13 hodin přivítají tým Šumperka.