Canibals Šumperk porazili 5:4 a 17:7. První zápas byl hodně vyrovnaný. Ještě před osmou směnou byl stav 1:1. Hostům se však podařil odpálit home run a utekli Lounským na rozdíl dvou bodů. Domácí však zabrali v poslední směně, když Pobuda nepustil soupeřovy pálkaře na mety a Babický po chybě šumperské obrany srovnal.

Vítězný doběh nakonec zaznamenal Michal Kříž, kterému se podařilo zahrát nacvičený signál s Tománkem. Druhý zápas byl hodně odlišný od prvního. Zatímco v úvodní střetnutí bylo představením výborných výkonů obran a nadhazovačů, ve druhém utkání se naopak předvedli lounští pálkaři. Nejvíce se dařilo Michalu Křížovi, který zaznamenal čtyři úspěšné odpaly. Tři se povedli Srbeckému, Červovi a Benešovi. V příštím kole čeká lounské baseballisty, kteří se díky dvěma výhrám odpoutali ode dna tabulky, důležité dvojutkání s poslední Třebíčí.

Louny – Třebíč 5:4, 17:7

 

Další dvě lounská družstva mebyla tak úspěšná jako muži. Kadeti prohráli v Roudnici nad Labem vysoko 2:23. Junioři nenavázali na předešlá dvě vítězství proti Tempu Praha, tentokrát podlehli 4:14.