Souboj žateckých Titánů byl název turnaje v Thai boxu (MUAY THAI), který který se konal v hale, kde je doma klub G–Titáni. Podle pořadatelů to bylo poprvé po 40 letech, kdy byly v Žatci k vidění plnokontaktní zápasy.

Ze šesti boxujících dvojic startovali ve čtyřech domácí borci. Dvě hodiny trval pořad, v němž nechyběly mažoterky, a který sugestivně uváděl ředitel turnaje Jiří Holubka, aby vtáhl diváky do děje. Podařilo se mu to dokonale zejména při vystoupení žateckých borců Jiřího Doležala a Jakuba Dolejše. První domácí borec Lukáš Bareš nastupoval již ve druhé dvojici, kdy byl jeho soupeřem Nezdoba z Magor gymu Varnsdorf. Po vyrovnaném boji součet bodových rozhodčích vyzněl v neprospěch domácího těsně 9:10.

Ani v dalším souboji se domácí neradovali z vítězství, neboť jejich Martin Piterka přes všechnu snahu doplatil na šestikilový váhový handicap proti Ducháčovi z Varnsdorfu a prohrál 1:2. Teprve třetí žatecký borec Jakub Dolejš dal příznivcům průchod k vítězném potlesku. Uplatnil těžké ataky na nohy hostujícího Fuxy a vyhrál jasně 3:0.

Doležala povzbudila celá hala

Souboj Davida s Goliášem připomínal v úvodu duel 16letého domácícho Jiřího Doležala s Málkem z Klatov, který měl navíc osm let a sedm kilo hmotnosti. Dokázal to uplatnit v prvním kole, kdy útočil přesně na soupeřovu hlavu a zápas se zdál být rozhodnutý. Tady vvstoupil do děje moderátor Holubka. Během přestávky rozdivočel hlediště tak, že to nemohl přeslechnout ani lehce otřesený Doležal.

Vzchopil se k nevídanému náporu a zasypal Málka spoustou úderů ve zbývajících dvou kolech, kdy byla hala na nohou. Mladý Titán vyhrál u všech rozhodčích také 3:0. Ve zbývajících zápasech se představili svěřenci čtyřnásobného profi mistra světa Jiřího Žáka z Chomutova, kteří vyhráli nad pražskými soupeři. Zemánek porazil Tučka 2:0 a Šacha zdolalVomáčku 2:1. Nedělí akce se konala jako poděkování sponzorům po skončení letošní sezony. „Pro velký zájem diváků budeme podobné dopoledne opakovat nejméně jednou za dva měsíce,“ slíbil manažer domácího klubu Ladislav Blail na dotazy zájemců z publika.