Závodů se zúčastnily také mladé cyklistky z CK Lucas Frames Blšany kadetka Lucie Záleská a juniorka Kateřina Špidlenová. Lucie Záleská v pátek 17. srpna v první etapě, což bylo kritérium na okruhu v délce sedmi set metrů v centru Výškova, mezi kadetkami skončila na 1. místě, před druhou Slámovou a třetí Ochmanovou a získala žlutý trikot vedoucího jezdce.

V sobotní druhé etapě se Lucka umístila na 2. místě za první Slámovou a na třetím místě se umístila Ochmanová. Lucka si tak stále ještě udržela žlutý trikot vedoucího jezdce. K vítězství však potřebovala vyhrát závěrečnou třetí etapu (závod jednotlivců), což se jí ale nepodařilo a dojela si pro třetí místo za první Slámovou a druhou Ochmanovou. V celkovém pořadí se tak umístila na druhém místě, kdy Gabriela Slámová převzala žlutý trikot.

Kateřina Špidlenová se v první etapě mezi juniorkami umístila na třetím místě za první Slovenkou Pavlendovou a druhou Polkou. V druhé etapě dojela na druhém místě za Pavlendovou a na třetím místě se umístila závodnice z Polska. A závěrečnou třetí etapu Kateřina vyhrála před Slovenkou Alžbětou Pavlendovou a Českou závodnicí Pavlou Novozámskou. Mezi ženami se Kateřina Špidlenová v této etapě umístila na pěkném šestém místě.

„Závod hodnotíme velice negativně a zvažujeme, že se příštích ročníků nezúčastníme. Kadetky startovaly se žáky a juniorkami s ženami a byly rovnocenně hodnoceni, což mě velice rozlobilo. Nechápu jak mohou být juniorky hodnoceny se ženami, když mají omezené převody a ženy ne. Přitom sobota a neděle byla zařazena do Českého poháru na silnici, a tam je povinnost vyhlásit juniorky samostatně. Přesto jsem byl s výsledky našich děvčat spokojen,“ zhodnotil závody trenér Pavel Záleský.