Zatímco muži a ženy měli v TOI TOI cupu přestávku a vyrazili na podniky do zahraničí, mladí cyklokrosaři se prali o body v Jabkenicích. Lounští cyklisté se všichni umístili ve druhé desítce.

V kategorii juniorů dojel Jan Lacina na čtrnáctém místě. Lounský závodník, jenž je mezi juniory teprve prvním rokem, ztratil na vítězného Karla Pokorného téměř čtyři minuty. V celkovém pořadí Českého poháru mu průběžně patří osmnáctá příčka.

V kadetech opět vyhrál letos suverénní Pavel Camrda. Louny měly dva zástupce. Daniel Neuman dokončil závod v Jabkenicích na osmnáctém místě, ztratil tři minuty a devatenáct vteřin a v celkovém hodnocení je dvacátý.Josef Bařtipán dojel dvacátý se ztrátou tří minut a padesáti vteřin. V průběžném pořadí je třiatřicátý.

Svého zástupce měl klub Stadion Louny také v žákovské kategorii. Martin Lacina dokončil na sedmnácté příčce se ztrátou tří a půl minut. Vítězem se stal Petr Mosinger. Lounskému cyklokrosaři patří v poháru zatím třináctá příčka.

Další dva lounští závodníci, Martina Mikulášková a Vojtěch Nipl, se ve výsledkových listinách žádného závodu ani v Čechách, ani v zahraničí, neukázali.

V průběžném pořadí TOI TOI cupu patří Mikuláškové mezi ženami první místo. Třiadvacítkář Nipl je mezi muži Elite na deváté příčce.