Ve svém prvním zápase sehrála Lokomotiva Louny dvě vyrovnané třetiny s týmem FBC Vipers Most. V průběhu utkání Lounští třikrát trefili tyčku, ale v posledním dějství zápasu polevili v koncentraci a pátý gól obdrželi při hře bez brankáře. Louny tak s Mostem prohrály 2:5 .

Los soutěže přinesl během uplynulého víkendu i dvě okresní derby. Florbalisté lounské Lokomotivy remizovali s Jazzmany Žatec 7:7. Ještě dvě minuty před koncem utkání vedli Jazzmani Žatec o dvě branky 7:5, ale Lokomotiva zvládla při hře bez brankáře dvěma zásahy srovnat skóre. Lounský obránce Pavel Janda k remíze uvedl: „Jsem rád, že jsme se po sérii špatných výkonů a těžkém losu v úvodu soutěže odrazili ode dna. Proti Mostu, ale zejména proti Jazzmanům, jsme podali bojovný týmový výkon, věřím, že když na něj v dalších kolech navážeme, budeme tabulkou stoupat vzhůru."

Ke svému druhému sobotnímu zápasu nastoupili žatečtí hráči proti dalšímu okresnímu rivalovi FbK Postoloprty. Postoloprtští střelci se dokázali prosadit desetkrát, Žatec pouze čtyřikrát, a tak si Postoloprty připsaly vítězství 10:4. Postoloprty ve svém dalším zápase porazily FIBR team Teplice 3:1 a připsaly si plný počet šesti bodů.

Své dva ligové zápasy odehráli též Mocní Tuleni Podbořany. Střetli se s týmy z Ústí nad Labem. V zápase s týmem Florbal Ústí D prohráli 4:9, proti Florbal Ústí TBC68 C dokonce 4:10 a uzavírají tak ligovou tabulku.

První v Ústecké florbalové lize je prozatím tým Ústí TBC 68 C, který nasbíral ve dvanácti zápasech třiadvacet bodů. Postoloprty jsou páté s šestnácti body, Žatec sedmý se čtrnácti. Louny jsou předposlední a mají pět bodů.