Předposlední turnaj Ústecké ligy mladších žáků ve florbalu se odehrál v minulých dnech v Krupce. Žateckým Jazzmanům se dařilo, odvezli si druhé místo.

V prvním duelu s Děčínem se hrálo opatrně, brankových příležitostí bylo ze začátku duelu poskrovnu na obou stranách. O výhře 2:1 pro Žatec rozhodl minutu před koncem svou střelou Myška.

To druhý soupeř, DDM Teplice, musel od začátku střetnutí čelit žateckým útokům, v první půli Jazzmani mířili přesně třikrát. Ve druhé části zápasu přidaly oba týmy už jen po jednom gólu, a tak Žatec mohl slavit už druhé vítězství na turnaji, tentokrát 4:1. Druhý tým z Teplic musel od začátku čelit rozjetým Jazzmanům z předešlého utkání, do poločasu měl Žatec dvoubrankové vedení. Po přestávce Žatečtí neslevili z tempa, přidali čtyři branky, nakonec tak vyhráli 6:2.

V posledním střetnutí turnaje čekal na Žatec favorit, s Victorií Ústí nad Labem dokázali Jazzmani držet krok jen v prvním poločase, který skončil 2:2. Ve druhém ale Ústí přidalo na tempu, nasázelo šest branek, Žatec přitom ani jednou neodpověděl a prohrál tak 2:8. Jazzmani brali druhé místo, první skončila Victoria Ústí nad Labem, třetí byl Děčín, páté DDM Teplice a šestí FBC Teplice.

(tv)