Napůl mohou být se startem do další sezony ve 3. florbalové lize spokojení žatečtí Panteři.

Mostu nejprve sice podlehli, vše si ale pak vynahradili proti České Lípě, proti níž si pořádně zastříleli.

Prvním soupeřem byl tým Vipers Most B. O šťastném vítězství hráčů Mostu rozhodla až závěrečná třetina, kdy soupeř Panterům ukázal, jak se proměňují vyložené šance. Žatečtí florbalisté se poprvé probudili až za stavu 2:0. Dokázali sice snížit, hráči Mostu si ale náskok pohodlně udrželi.

Vipers Most B – Panteři Žatec 4:2 (0:0, 0:0, 4:2)

Branky Panterů: Zajíc 2

To druhý zápas, s béčkem České Lípy, měl úplně jiný průběh. Oboustranně bylo utkání velmi útočné a tvrdé. Česká Lípa se ale tempa dokázala držet jen v první třetině. Od druhé části hry Žatec plně kontroloval vývoj utkání. Hattrick se podařilo nastřílet Richterovi, dvakrát se do střelecké listiny zapsal také Bartoš.